Dekoloryzacja Warszawa

salon Corker

salon Corker

Fryzjer

Rakowiecka 34, 02-532 Warszawa

Pierwszy raz skorzystałam z usług fryzjerki Pani Larysy w tym salonie .Jestem bardzo zadowolona,kolor ,który nałożyła Larysa spełniał moje oczekiwania ,jest idealnie dobrany ,jestem tez zadowolona ze strzyżenia ,włosy układają się dobrze ,wrócę do niej z miła chęcią ,polecam

Dea Atelier Hair Factory

Dea Atelier Hair Factory

Fryzjer

Stawki 8, 00-688 Warszawa

Pan Aleksander to 200% profesjonalista! Umie słuchać i od razu rozumie potrzeby klienta, nie mówiąc o Jego bardzo rzadko spotykanym szacunkiem do swojej pracy i klienta!!!

Paweł Zięba Hair Design

Paweł Zięba Hair Design

Fryzjer

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa

super kolor, mimo, że niestandardowy i wymagający dekoloryzacji włosów. Pan Kuba to zdolny młody człowiek. Bardzo miła atmosfera i dobra cena. Szczerze polecam salon Pana Pawła.

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Fryzjer

Dąbrowskiego 7, 02-558 Warszawa

Kasia wykonała koloryzację profesjonalnie, czuć jej sprawną i pewną rękę. Czułam się komfortowo. Asia jak zawsze mega profesjonalizm zarówno podczas koloryzacji, jak i strzyżenia, wsłuchanie w moje potrzeby, wartościowe wskazówki i perfekcyjna fryzura na koniec. Jak zawsze jestem mega zadowolona :-)

Centrum Urody Feniks

Centrum Urody Feniks

Fryzjer

Batalionów Chłopskich 87 lok. U5, 01-307 Warszawa (Bemowo)

Wszytkie zabiegi u Pani Asi wykonywane są z wielką starannością i dokładnością. Nic nie jest wykonane bez uprzedzenia. Wszytko jasno wyjaśnia. Po depilacji nigdy nie wychodzę poparzona woskiem, z podrazniona skórą ani, brudna z resztek wosku. Żaden włos nie umknie ;) Pani Asi. Gorąco polecam. I zawsze wracam na zabiegi do salonu Feniks.