Dekoloryzacja Kraków

HAIR ME UP

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków

Ania, to zjawiskowa kobieta i profesjonalistka w swojej dziedzinie. Fantastycznie dobrała fryzurę i holistycznie podeszła do tematu. Dziś już wiem, że włosom warto poświęcić trochę więcej czasu, uwagi i pieniędzy ;-). Hair Me Up, to miejsce do którego chce się wracać. Ja zagoszczę tam na stałe. To na pewno :-)

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Fryzjer

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Pani Monika dobrze zajęła się moimi włosami i ładnie je przycięła. Co chwilę pytała i upewniała się czego dokładnie chcę, co bardzo doceniam. Włosy po keratynie ładnie się układają i zdecydowanie mniej puszą.

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Fryzjer

Wielicka 28B, 30-552 Kraków

Usługi na wysokim poziomie. Z manicure hybrydowego korzystam już od kilku miesięcy i zawsze byłam zadowolona. Pani Simona jest profesjonalna, zna się na tym, co robi a przy okazji jest miłą, uprzejmą i sympatyczną osobą, przy której bardzo szybko upływa czas :) Szczerze polecam! Zasłużone 5*

„KESNER fryzjerzy”

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków

Pan Łukasz jest genialny w tym co robi nie mogę przestać podziwiać jego pracy przed lustrem!! Spelnił w pełni moje oczekiwania nigdy nie byłam tak zadowolona z fryzjera !! Tylko Panu Łukaszowi oddaje moje włosy pod opiekę

J'adore Instytut Kraków

J'adore Instytut Kraków

Fryzjer

Karmelicka 45, 31-128 Kraków

Cześć, dziewczyny! Uwielbiam tą miejsce! Odpoczywam tu duszą i ciałem. A w końcu - zawsze czuje się ślicznie. Wszystkie usługi są na najwyższym poziome! Już drugi rok nie zdradzam temu salonu i jego specjalistam:) Polecam serdecznie!

GARCONNE

GARCONNE

Fryzjer

Beera Meiselsa 8, 31-058 Kraków
5.0

Dzięki pani Magdzie pozbyłam się żółtego odcienia bląd, z którym nikt wcześniej nie mógł sobie poradzić . Po zabiegu regeneracyjnym moje włosy odzyskały blask i miękkość. Gorąco polecam, ceny adekwatne do jakości usług.

Salon Uroda od Switu

Salon Uroda od Switu

Fryzjer

Osiedle Teatralne 10, 31-946 Kraków

Pierwsza moja wizyty w Salonie bardzo miło mnie zaskoczyła. Bardzo profesjonalna obsługa od samego wejścia. Robiłam zabieg sauny oraz podcięcie włosów na prosto i chociaż wizyta u fryzjera dla mnie wiąże się ze stresem to jestem bardzo zadowolona i już zamówiłam kolejna wizytę.