Dekoloryzacja Kraków

HAIR ME UP

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków

Efekt dekoloryzacji cudowny, mimo że to dopiero początek drogi to już jest cudowny efekt i piękne cięcie. Włosy nie są przepalone nawet po takim ciężkim zabiegu, także z czystym sercem muszę przyznać, że w tym salonie dzieje się magia!! 10 z plusem 👌🏻🖤

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Fryzjer

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona i chciałabym bardzo podziękować Pani Natalii - profesjonalna, niezwykle dokładna, dbająca o jakość i szczegóły oraz komfort klientki. A do tego miła i uśmiechnięta. Rewelacyjnie wykonany manicure i pedicure hybrydowy oraz lifting rzęs. Cieszę się, ze trafiłam do Bunique i do Pani Natalii - wrócę. Dziękuję.

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Fryzjer

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Bezpieczny salon

Pani Monika Z najlepsza fryzjerka jaka do tej pory spotkalam a chodzilam juz do wielu Świetnie doradzi, wyslucha i potrafi zdziałać z wlosami cuda ;) kolor naprawdę swietnie dobrany za kazdym razem, polecam sedecznie najlepsza ever ;) Super atmosfera ;))

GARCONNE

GARCONNE

Fryzjer

Beera Meiselsa 8, 31-058 Kraków

Dzięki pani Magdzie pozbyłam się żółtego odcienia bląd, z którym nikt wcześniej nie mógł sobie poradzić . Po zabiegu regeneracyjnym moje włosy odzyskały blask i miękkość. Gorąco polecam, ceny adekwatne do jakości usług.

„KESNER fryzjerzy”
Zyskaj
zniżkę płacąc

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków
Bezpieczny salon

I loved visit with Agnieszka! We had discussion with no rush what to do with my hair, she offered few options, explained everything very well. The result was amazing my long yellow hair became silver like, amazing toning. Looks fabulous and modern 🥰

Sprzedaż bonów
J'adore Instytut Kraków

J'adore Instytut Kraków

Fryzjer

Karmelicka 45, 31-128 Kraków
Bezpieczny salon

Cześć, dziewczyny! Uwielbiam tą miejsce! Odpoczywam tu duszą i ciałem. A w końcu - zawsze czuje się ślicznie. Wszystkie usługi są na najwyższym poziome! Już drugi rok nie zdradzam temu salonu i jego specjalistam:) Polecam serdecznie!