Przejdź do głównej zawartości

Dekoloryzacja Konstancin-Jeziorna

Venus Studio  - zarezerwuj wizytę

Venus Studio

Fryzjer

Józefa Piłsudskiego 38, 05-510 Konstancin-Jeziorna
4.99
Bezpieczny salon

Zdecydowanie polecam Venus Studio! W szczególności polecam p. Anię za profesjonalizm, umiejętność słuchania i doradzenia. Strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie. A wszystko to w miłej atmosferze panującej w salonie.

Salony z podobnych kategorii

Farma Urody - zarezerwuj wizytę

Farma Urody

Fryzjer

Warszawska 29, 05-520 Konstancin-Jeziorna
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Panie Agnieszka zlikwidowała mi korona- fryzurę i uczyniła w końcu na mojej głowie porządek. Już nie wyglądam jak krzak po trafieniu piorunem :) Przy moich włosach i ich stanie nie było to proste, ale Pani Agnieszka czyni cuda. Do tego jest niezwykle uważna na oczekiwania klientki. Dziękuję:)

Salony z tej samej miejscowości

Colorbar - zarezerwuj wizytę

Colorbar

Kosmetyczka

Zielona 12, 05-520 Konstancin-Jeziorna
4.99
Bezpieczny salon

Jak zwykle najlepiej na świecie! Wspaniały manicure, henna ktora w koncu sie trzyma! No i nikt nie regulujr tak brwi jak Asia. Baardzo polecam szczególnie tym Paniom, ktore cenia sobie wysoka jakosc i mila atmosfere.

Jorguś Fryzjer Twojego Pupila - zarezerwuj wizytę

Jorguś Fryzjer Twojego Pupila

Inne

Kolejowa 44, 05-520 Konstancin-Jeziorna
4.97

korzystamy z usług Jorgusia od dłuższego czasu. Profesjonalne strzyżenie i usługi higieniczne, serdeczne podejscie do piesków, przystępne ceny. Gucio i Maksio - dwa małe yorki - są bardzo zadowolone i wdzięczne za opiekę. Z przyjemnościa polecamy Jorgusia.

Salony bez rezerwacji online

Studio Urody Venus - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Venus

Fryzjer

Piłsudskiego 38, Konstancin- Jeziorna
5.0
niezweryfikowany

Studio Urody Venus znajduje się przy Piłsudskiego 38 w Konstancin- Jeziorna. Zależy Ci jednocześnie na wysokiej jakości zabiegach pielęgnacyjnych, ale również na miłej i otwartej atmosferze? Świetnie trafiłaś! Śmiało możesz zarezerwować wizytę i wybrać odpowiednią usługę. W naszej ofercie m