Dekoloryzacja Gdańsk

396 wyników

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Fryzjer

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
953 opinie

Moja druga wizyta u Pani Agnieszki, i drugi raz wychodzę bardzo zadowolona. Mam trudne włosy - cienkie i wysokoporowate, a chce je zapuscic chociaż trochę. To jest fryzjerka, która słucha klienta. efekt końcowy dokładnie taki, jak chciałam. Wiem, że wrócę na kolejne podcięcie. Fajnie jest odzyskać zaufanie do fryzjerów :)

Studio Fryzjerskie Agnes

Fryzjer

Wawelska 23, 80-034 Gdańsk
4.9
111 opinii

W porządku. Miła i profesjonalna obsługa. Dość dokładne i szczegółowe podejście do strzyżenia, dla mnie niepotrzebnie wydłużające obsługę do ok. 25 min. - byłem dotąd przyzwyczajony do strzyżeń 10-15 min.

Hair place Alicja Borowska

Fryzjer

Al. Grunwaldzka 43, 80-241 Gdańsk
4.9
89 opinii

Jestem pod wrażeniem. Widać, że dbają o swoich klientach. Strzyżenie się zaczęło wówczas, dla mnie to już oznacza, że doceniają mój czas. Samo strzyżenie jest rewelacyjne! Jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam Hair Place do zwiedzania. Miła atmosfera i zaufanie klientów.

Studio Fryzjerskie Agnes

Fryzjer

Bolesława Krzywoustego 24B, 80-360 Gdańsk
5.0
69 opinii

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i efektów. Byłam zapisana na konkretną pielęgnację, ale po przyjrzeniu się moim włosom Pan Szymon dopasował bardziej odpowiedni zabieg. Odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania dotyczące koloryzacji czy pielęgnacji.

Royal's Hair & Body

Fryzjer

aleja Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk
5.0
38 opinii

Niepozorne miejsce, a pracują w nim prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Trafiłam na kompetentną fryzjerkę, której oddałam swoje włosy już drugi i nikt jeszcze nie potrafił mi tak znakomicie doradzić. Dodam, że w salonie strzyżone były też moje dzieci, które uwielbiają to miejsce i kojarzą z pięknym białym rumakiem, ozdobą salonu😊

Stylove

Fryzjer

Żwirki i Wigury 12/29, 80-463 Gdańsk
5.0
7 opinii

Stylove-fryzjerstwo,stylizacja paznokci,kosmetologia estetyczna i podologia.Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług.Kompleksowo zadbamy o Twoje włosy,paznokcie i ciało,a wszystko to w miłej atmosferze,przyjemnym wnętrzu i przy filiżance kawy lub herbaty.Serdecznie zaprasza