Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Augustów

Płatności online
Usługi Fryzjerskie Diamond - zarezerwuj wizytę

Usługi Fryzjerskie Diamond

Fryzjer

Kilińskiego 29 lok.5 , 16-300 Augustów
4.98
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy

Miła atmosfera, pani Edyta obcięła włosy dokładnie i równo, bardzo delikatnie rozczesała długie włosy. Poleciła fajną odżywkę którą zakupiłam. Polecam, bardzo dobra cena za strzyżenie.

Salony z tej samej miejscowości

Fabryka piękna - zarezerwuj wizytę

Fabryka piękna

Kosmetyczka

Wilcza 2/1, 16-300 Augustów
4.98
Rezerwacja przez Booksy

Fabryka Piękna to miejsce, w którym produkujemy endorfiny, dbając o dobry nastrój naszych Klientek. Jesteśmy po to, by spełniać małe i duże marzenia. Poprawiamy wygląd, pozwalamy odpocząć, a także uprzyjemniamy czas rozmową. Nie wierzysz? Przyjdź do nas i przekonaj się o tym na własnej skór

Salony bez rezerwacji online

Dobry fryzjer to prawdziwy skarb – salonów w każdym mieście jest naprawdę sporo, jednak wysoka jakość świadczonych usług, umiejętności i Twoje ostateczne zadowolenie z usługi ma największe znaczenie przy wyborze placówki do której się udasz. Fryzjer w Augustowie czy okolicach powinien indywidualnie podejść do Twoich włosów, by spełnić oczekiwania i dać Ci efekt o jakim marzysz. Jakie usługi znajdują się w zakresie dobrego fryzjera?

Strzyżenie i stylizacja włosów

Podstawową usługą z którą kojarzeni są fryzjerzy to przede wszystkim strzyżenie i obcinanie włosów, ale pod tymi określeniami kryje się wiele innych znaczeń. Do zadania fryzjera należy również odpowiednie dopasowanie fryzury do kształtu Twojej twarzy, a także stosując się do Twoich wymagań, bowiem zwykle pojawiasz się na wizycie z konkretną wizją! Obcinanie włosów za pomocą odpowiednio ostrych nożyczek oraz używanie profesjonalnych produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów to wytyczne, których przestrzega każdy dobry salon fryzjerski z Augustowa i okolic. Bez względu jednak na to gdzie mieszkasz, dobrego fryzjera poznasz po indywidualnym podejściu do klienta i stosowanych technikach, które finalnie dadzą Ci piękną fryzurę!

Farbowanie i metamorfozy

Obcinanie to podstawowe zadanie z jakim mierzy się każdy fryzjer, jednak farbowanie i przeprowadzanie kompletnych metamorfoz kolorystycznych to już wyższy poziom zaufania, jakim obdarzasz fryzjera! Chcesz mieć ładny i równy kolor na włosach? Wybierz się do renomowanego salonu! Dedykowana aplikacja i strona internetowa Moment.pl pomogą Ci wyselekcjonować najlepszy salon w Twojej okolicy i zarezerwować wizytę za ich pośrednictwem w parę chwil! To bardzo wygodna alternatywa która ułatwia wybór renomowanego salonu fryzjerskiego spośród wielu propozycji w Twojej okolicy. Warto skorzystać!

Pielęgnacja i regeneracja

Prócz wyżej wymienionych zabiegów dobrzy fryzjerzy w Augustowie i okolicach oferują również zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne, które na celu mają przywrócenie zdrowia i blasku włosom zniszczonym przez rozjaśnianie czy agresywne farbowanie. Taka pielęgnacja wykonywana jest w oparciu o wysokiej jakości produkty znanych i cenionych marek, nie bez znaczenia pozostają również umiejętności fryzjera wykonującego zabiegi.