FootMedica

Wiertnicza 124, 02-952 Warszawa

FootMedica to profesjonalny gabinet podologiczny w Warszawie, w którym kompleksowo zadbasz o stopy. Możesz tu zarówno skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, jak i leczniczych (m.in. tych pozwalających na złagodzenie chorób skórnych oraz ortopedycznych). Profesjonalny sprzęt oraz doświadczeni eksperci zdiagnozują problemy ze stopami i doradzą skuteczną terapię.

W leczniczo-pielęgnacyjnego gabinecie FootMedica można znaleźć rozbudowaną ofertę zabiegów. Wśród nich znajdują się specjalistyczne konsultacje oraz badania mikologiczne i bakteriologiczne, które pozwalają zdiagnozować problemy podologiczne. W gabinecie prowadzona jest również fizykoterapia oraz świadczone są różnorodne zabiegi, takie jak m.in. jonoforeza, usuwanie modzeli, pedicure czy usługi zmniejszające opuchliznę stóp.

FootMedica to również profesjonalny gabinet ortopedyczny, w którym stopy diagnozowane są za pomocą specjalistycznych urządzeń. Można tu skorzystać z różnorodnych zabiegów fizjoterapeutycznych, które pomogą w poprawie funkcjonowania stóp. Wśród nich znajdują się m.in.: krioterapia, różne rodzaje prądów leczniczych, kinesiotaping i elektrostymulacja. Specjalnością gabinetu jest również przygotowywanie wkładek ortopedycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Na specjalistyczne zabiegi podologiczne zapraszamy do gabinetu FootMedica, który zlokalizowany jest na warszawskim Wilanowie przy ul. Wiertniczej 124. Druga placówka sieci mieści się na Woli przy ul. Ogrodowej 58. Zapraszamy!

Wszystkie usługi

4.9
88 opinii

Opinie

 • GR
  5.0
  Konsultacja podologiczna

  wróce. najlepszy komentarz

 • MA
  5.0
  Obciecie i szlifowanie paznokci

  Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Osoba przeprowadzająca bardzo kompetentna, miła , profesjonalna. Zamierzam kontynuować wizyty w dalszym ciągu.

 • KA
  5.0
  Opatrunek specjalistyczny, odciążenia

  Pełen profesjonalizm.Polecam.

 • LU
  5.0
  Klamra Frazera

  Pełen profesjonalizm! Polecam.

 • LU
  5.0
  Opatrunek specjalistyczny, odciążenia

  Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam !

Zespół

Data
Kinga Działek mgr Fizjoterapii
Data
Ilona Orkwiszewska mgr Specjalista ds. Podologii
Employee default
Natalia Pietrow mgr Specjalista Podolog
Data
Ilona Siemiątkowska mgr Fizjoterapii
Data
Pavlina Zdanowiczova mgr Specjalista ds. Podologii

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.