FootMedica

Wiertnicza 124, 02-952 Warszawa

FootMedica to profesjonalny gabinet podologiczny w Warszawie, w którym kompleksowo zadbasz o stopy. Możesz tu zarówno skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, jak i leczniczych (m.in. tych pozwalających na złagodzenie chorób skórnych oraz ortopedycznych). Profesjonalny sprzęt oraz doświadczeni eksperci zdiagnozują problemy ze stopami i doradzą skuteczną terapię.

W leczniczo-pielęgnacyjnego gabinecie FootMedica można znaleźć rozbudowaną ofertę zabiegów. Wśród nich znajdują się specjalistyczne konsultacje oraz badania mikologiczne i bakteriologiczne, które pozwalają zdiagnozować problemy podologiczne. W gabinecie prowadzona jest również fizykoterapia oraz świadczone są różnorodne zabiegi, takie jak m.in. jonoforeza, usuwanie modzeli, pedicure czy usługi zmniejszające opuchliznę stóp.

FootMedica to również profesjonalny gabinet ortopedyczny, w którym stopy diagnozowane są za pomocą specjalistycznych urządzeń. Można tu skorzystać z różnorodnych zabiegów fizjoterapeutycznych, które pomogą w poprawie funkcjonowania stóp. Wśród nich znajdują się m.in.: krioterapia, różne rodzaje prądów leczniczych, kinesiotaping i elektrostymulacja. Specjalnością gabinetu jest również przygotowywanie wkładek ortopedycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Na specjalistyczne zabiegi podologiczne zapraszamy do gabinetu FootMedica, który zlokalizowany jest na warszawskim Wilanowie przy ul. Wiertniczej 124. Druga placówka sieci mieści się na Woli przy ul. Ogrodowej 58. Zapraszamy!

Wszystkie usługi

5.0
112 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  Pedicure podologiczny

  Super. Delikatnie i perfekcyjnie dokładnie. I cena też znośna.

 • BO
  5.0
  Usuniecie odcisku z opatrunkiem specjalistycznym

  świetne specjalistki, cenne uwagi

 • 5.0
  Opatrunek specjalistyczny, odciążenia

  Duża troska o pacjenta.

 • MA
  5.0
  Opracowanie wrośniętego paznokcia

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty, profesjonalna obsługa, przyjemna atmosfera. Pani Pavlina dokładnie wszystko wyjaśniła, przedstawiła konkretnie dalsze kroki i była bardzo zaangażowana. Jestem po pierwszej wizycie, ale wybieram się na kolejną i po pierwszych wrażeniach serdecznie polecam!

 • WO
  5.0
  Usuwanie modzeli

  Profesjonalna i uprzejma obsługa. Będę wracał tylko do Was.

Zespół

Kinga Działek mgr Fizjoterapii
Rezerwuj
Natalia Pietrow mgr Specjalista Podolog
Rezerwuj
Ilona Siemiątkowska mgr Fizjoterapii
Fizjoterapeuta
Rezerwuj
Pavlina Zdanowiczova mgr Specjalista ds. Podologii
Specjalista Podolog
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.