FootMedica

Wiertnicza 124, 02-952 Warszawa

FootMedica to profesjonalny gabinet podologiczny w Warszawie, w którym kompleksowo zadbasz o stopy. Możesz tu zarówno skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, jak i leczniczych (m.in. tych pozwalających na złagodzenie chorób skórnych oraz ortopedycznych). Profesjonalny sprzęt oraz doświadczeni eksperci zdiagnozują problemy ze stopami i doradzą skuteczną terapię.

W leczniczo-pielęgnacyjnego gabinecie FootMedica można znaleźć rozbudowaną ofertę zabiegów. Wśród nich znajdują się specjalistyczne konsultacje oraz badania mikologiczne i bakteriologiczne, które pozwalają zdiagnozować problemy podologiczne. W gabinecie prowadzona jest również fizykoterapia oraz świadczone są różnorodne zabiegi, takie jak m.in. jonoforeza, usuwanie modzeli, pedicure czy usługi zmniejszające opuchliznę stóp.

FootMedica to również profesjonalny gabinet ortopedyczny, w którym stopy diagnozowane są za pomocą specjalistycznych urządzeń. Można tu skorzystać z różnorodnych zabiegów fizjoterapeutycznych, które pomogą w poprawie funkcjonowania stóp. Wśród nich znajdują się m.in.: krioterapia, różne rodzaje prądów leczniczych, kinesiotaping i elektrostymulacja. Specjalnością gabinetu jest również przygotowywanie wkładek ortopedycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Na specjalistyczne zabiegi podologiczne zapraszamy do gabinetu FootMedica, który zlokalizowany jest na warszawskim Wilanowie przy ul. Wiertniczej 124. Druga placówka sieci mieści się na Woli przy ul. Ogrodowej 58. Zapraszamy!

Inne
5.0
18 opinii

Opinie

 • SE
  5.0

  Za mala ta skala dla Pana Przemka. W mojej ocenie nalezy sie szostka :) Za diagnoze, terapie i caloksztalt! Wiekie dzieki!!!

  Sebastian 16.11.2017
 • HE
  5.0

  Pan Przemysław jest nadzwyczajny. Niezwykle kompetentny, zaangażowany, miły, poleciłabym każdemu

  Helena 10.11.2017
 • KA
  5.0

  Polecam p. Annę Woźniak!

  Katarzyna 09.11.2017
 • DO
  5.0

  swietne podejscie do malego pacjenta

  Dory 09.11.2017
 • KS
  5.0

  okokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokok

  ks 26.10.2017

Zespół

Data
Przemysław Jankowski mgr Fizjoterapii
Data
Ilona Orkwiszewska mgr Specjalista ds. Podologii
Data
Ilona Siemiątkowska mgr Fizjoterapii
Data
Anna Woźniak mgr Specjalista ds. Podologii
Data
Pavlina Zdanowiczova Specjalista ds. Podologii

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Przyjazne dla dzieci
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.