FootMedica

Wiertnicza 124, 02-952 Warszawa

FootMedica to profesjonalny gabinet podologiczny w Warszawie, w którym kompleksowo zadbasz o stopy. Możesz tu zarówno skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, jak i leczniczych (m.in. tych pozwalających na złagodzenie chorób skórnych oraz ortopedycznych). Profesjonalny sprzęt oraz doświadczeni eksperci zdiagnozują problemy ze stopami i doradzą skuteczną terapię.

W leczniczo-pielęgnacyjnego gabinecie FootMedica można znaleźć rozbudowaną ofertę zabiegów. Wśród nich znajdują się specjalistyczne konsultacje oraz badania mikologiczne i bakteriologiczne, które pozwalają zdiagnozować problemy podologiczne. W gabinecie prowadzona jest również fizykoterapia oraz świadczone są różnorodne zabiegi, takie jak m.in. jonoforeza, usuwanie modzeli, pedicure czy usługi zmniejszające opuchliznę stóp.

FootMedica to również profesjonalny gabinet ortopedyczny, w którym stopy diagnozowane są za pomocą specjalistycznych urządzeń. Można tu skorzystać z różnorodnych zabiegów fizjoterapeutycznych, które pomogą w poprawie funkcjonowania stóp. Wśród nich znajdują się m.in.: krioterapia, różne rodzaje prądów leczniczych, kinesiotaping i elektrostymulacja. Specjalnością gabinetu jest również przygotowywanie wkładek ortopedycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Na specjalistyczne zabiegi podologiczne zapraszamy do gabinetu FootMedica, który zlokalizowany jest na warszawskim Wilanowie przy ul. Wiertniczej 124. Druga placówka sieci mieści się na Woli przy ul. Ogrodowej 58. Zapraszamy!

Wszystkie usługi

5.0
130 opinii

Opinie

 • FI
  5.0
  Badanie komputerowe stóp + wkładka dla młodzieży i dorosłych

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wiele cennych uwag dotyczących poprawy życia dla osoby z wadami postawy. Serdeczna obsługa i szybkość wykonania wkładek przekonuje do skorzystania z tego gabinetu

 • KZ
  5.0
  Badanie komputerowe stóp + wkładka dla młodzieży i dorosłych

  Doskonałe podejście, profesjonalizm i mnóstwo cennych wskazówek na przyszłość. Bardzo polecam !

 • ST
  5.0
  Usuniecie odcisku z opatrunkiem specjalistycznym

  Super, profesjonalne i w miłej atmosferze

 • AN
  5.0
  Pedicure podologiczny

  pedicure bardzo profesjonalny, wykonany w przemiłej atmosferze, polecam Panią Pavlinę Zdanoviczovą

 • AN
  5.0
  Pedicure podologiczny, Klamra Frazera

  Rewelacja! Nóżki gładziutkie - przy takiej technice wykonywania pedicure stopy przez długi czas są gładziutkie, nawet do miesiąca czasu nie ma żadnych zgrubień, nic nie boli, nic nie zaczepia się o rajstopy. Tym razem Pani założyła mi klamrę - bezboleśnie, nawet nie wiem że ją mam. Mam nadzieję, że spełni swoją rolę i paznokcie nie będą miały tendencji do wrastania. Dziękuję i polecam się na następną wizytę!

Zespół

Pavlina Ciszkowska mgr Specjalista ds. Podologii
Specjalista Podolog
Kinga Działek mgr Fizjoterapii
Ilona Siemiątkowska mgr Fizjoterapii
Fizjoterapeuta
Sylwia Śląskiewicz mgr Podologii

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.