FootMedica

Wiertnicza 124, 02-952 Warszawa

FootMedica to profesjonalny gabinet podologiczny w Warszawie, w którym kompleksowo zadbasz o stopy. Możesz tu zarówno skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, jak i leczniczych (m.in. tych pozwalających na złagodzenie chorób skórnych oraz ortopedycznych). Profesjonalny sprzęt oraz doświadczeni eksperci zdiagnozują problemy ze stopami i doradzą skuteczną terapię.

W leczniczo-pielęgnacyjnego gabinecie FootMedica można znaleźć rozbudowaną ofertę zabiegów. Wśród nich znajdują się specjalistyczne konsultacje oraz badania mikologiczne i bakteriologiczne, które pozwalają zdiagnozować problemy podologiczne. W gabinecie prowadzona jest również fizykoterapia oraz świadczone są różnorodne zabiegi, takie jak m.in. jonoforeza, usuwanie modzeli, pedicure czy usługi zmniejszające opuchliznę stóp.

FootMedica to również profesjonalny gabinet ortopedyczny, w którym stopy diagnozowane są za pomocą specjalistycznych urządzeń. Można tu skorzystać z różnorodnych zabiegów fizjoterapeutycznych, które pomogą w poprawie funkcjonowania stóp. Wśród nich znajdują się m.in.: krioterapia, różne rodzaje prądów leczniczych, kinesiotaping i elektrostymulacja. Specjalnością gabinetu jest również przygotowywanie wkładek ortopedycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Na specjalistyczne zabiegi podologiczne zapraszamy do gabinetu FootMedica, który zlokalizowany jest na warszawskim Wilanowie przy ul. Wiertniczej 124. Druga placówka sieci mieści się na Woli przy ul. Ogrodowej 58. Zapraszamy!

Wszystkie usługi

5.0
159 opinii

Opinie

 • JO
  5.0
  Usunięcie zrogowaceń / hiperkeratoz na stopach

  Miła, profesjonalna obsługa.

 • JO
  5.0
  Wkładka cienka do szpilek, Badanie komputerowe stóp + wkładka dla młodzieży i dorosłych

  Wizyta wzorowa, dowiedziałam się bardzo wielu informacji, przedstawione zostały w sposób jasny i zrozumiały. Czułam, że jestem w rękach specjalisty, w dodatku w bardzo przyjemnej atmosferze :) Jestem niezwykle zadowolona.

 • GR
  5.0
  Usunięcie kurzajek / brodawek wirusowaych

  5.0

 • GA
  5.0
  Usuniecie odcisku z opatrunkiem specjalistycznym, Usuniecie odcisku z opatrunkiem specjalistycznym

  Fantastyczna i fachowa obsługa!

 • MA
  5.0
  Badanie komputerowe stóp + wkładka dla młodzieży i dorosłych

  Profesjonalne i zyczliwe podejscie do pacjenta.

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.