Float Rzeszów - Opinie

Dębicka 4a, 35-503 Rzeszów
5.0
11 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  Floating 60 minut

  Niesamowity relaks. Zaskakująco skuteczny.

 • AG
  5.0
  Floating 60 minut

  Warto doświadczyć całej serii tego typu zabiegow

 • WA
  5.0
  Floating 60 minut, Masaż klasyczny/leczniczy - Częściowy 30 minut

  Miła obsługa, przyjemne miejsce.
  Masaż był relaksujący i bardzo przyjemny floating.

  polecam

 • GA
  5.0
  Floating 60 minut

  Pełen relaks, bardzo miła obsługa na pewno wrócimy :)

 • PC
  5.0
  Floating 60 minut

  Wierzę, iż sesja floatingu może wywoływać efekt WOW, natomiast u mnie po pierwszej sesji tego nie zauważyłem. Dlaczego? Na floating przyszedłem zaraz po przebudzeniu (będąc wypoczętym). Ponadto, w ostatnim czasie medytuję codziennie od 60 dni, przez co byłem dość przyzwyczajony do bezstresowego stanu występującego w czasie zabiegu oraz utrzymującego się przez dłuższy czas po jego zakończeniu.

  Czy poleciłbym floating innym osobom? Zdecydowanie, ale szczególnie osobom zabieganym, którzy być może nie mogą przełamać się do domowej medytacji. Mam przekonanie, że jedna godzina w kabinie oferowanej przez Float Rzeszów może znacznie odmienić życie takich osób, przez co zainteresują się one dostępnymi metodami do redukcji stresu.

  Jeśli chodzi o obsługę, wszystko przebiegło idealnie. Zostałem dostatecznie poinformowany o panującym regulaminie oraz nie miałem żadnych problemów z użytkowaniem sprzętu. W pomieszczeniu mamy dostęp do suszarki, zatyczek do uszu czy podkładki pod szyję, która może nas zaboleć w czasie lewitacji.

  Jak wprowadzić się w podobny stan w domowym zaciszu? Polecam aplikację Brain.fm do specjalnych dźwięków wprowadzających nas w stan relaksu/skupienia oraz codzienną medytację z takimi aplikacjami jak Calm czy HeadSpace. Ponadto polecam notować wszystkie zadania oraz nie trzymać notatek w głowie, co mocno obciąża umysł.

  Pozdrawiam!
  Paweł

 • JO
  5.0
  Floating 60 minut

  1 wizyta ale na pewno nie ostatnia, floating okazał się rewelacyjnym sposobem na odprężenie i rozluźnienie mięśni. Polecam

 • KR
  5.0
  Floating 60 minut, Masaż relaksacyjny całego ciała 60 minut

  Rewelacja, Float oraz masaz na 5+

 • KH
  5.0
  Floating 60 minut

  Świetny relaks, przemiła Pani. Polecam!

 • SZ
  5.0
  Floating 60 minut

  Bardzo polecam tę formę odpoczynku. Rzetelne informacje od obsługi. Serdecznie polecam.

 • WO
  5.0
  Floating 60 minut

  Pierwsza wizyta, bardzo dobre wrażenia. Sympatyczny i kompetentny Pan poinformował mnie o zasadach korzystania z kapsuły, rzeczowo odpowiedział na moje pytania, wprowadził w szczegóły techniczne przebiegu "zabiegu". Sam pobyt w kapsule ogromnie relaksujący,bardzo przyjemny. Gorąco polecam , sam będę tam wracał .

 • DA
  5.0
  Floating 60 minut, Floating 60 minut