Studio Urody Flis&Borkowski

Alternatywy 7 lok. U3, 02-775 Warszawa

5 grudnia 2015 roku powstaje Salon Fryzjerski Flis&Borkowski mieszczący się przy ul. Indiry Gandhi 35. Założycielami są Sebastian Flis – Stylista Fryzur/Fryzjer i Maciej Borkowski – Manager Salonu. Nazwa salonu pochodzi od nazwisk jego założycieli.

Idea jaka przyświecała Sebastianowi i Maciejowi to stworzenie domowej atmosfery i miejsca w którym każda Kobieta poczuje się wyjątkowo. W ciągu trzech lat zaufało nam mnóstwo Kobiet, które obecnie dzięki zaufaniu i lojalności są stałymi Klientkami i zarazem wiernymi Fankami kunsztu Sebastiana i naszego salonu. W 2016 roku w niespełna rok od otwarcia zajmowaliśmy pierwsze miejsca najlepszych Salonów Fryzjerskich w Warszawie według RankingFryzjerow.pl. Dzięki temu nasz salon zaczęli odwiedzać klienci spoza Warszawy. Do dzisiaj otrzymujemy masę pozytywnych wiadomość i komentarzy z pochwałami ale również z prośbami o poradę na które z wielką przyjemnością odpowiadamy.

Indywidualność to cecha, która z pewnością nas wyróżnia, hołdujemy klasyce i naturalności – trendom, które nigdy nie tracą na wartości. Liczne szkolenia, pokazy i spotkania w branży fryzjerskiej pozwalają nam na ciągłe szlify i doskonalenie umiejętności. Uważamy, że jeżeli coś jest dobre może być jeszcze lepsze.

Uznanie z jakim spotykamy się na co dzień sprawia, że pragniemy dbać bardziej o komfort naszych Klientów, stąd pomysł na przekształcenie salonu w Studio Urody Flis&Borkowski, którego wielkie otwarcie nastąpiło 14 lipca 2018 roku. W nowej siedzibie przy ulicy Alternatywy 7 powstało Studio Urody przeznaczone dla Wszystkich Pań i Panów. Rozszerzyliśmy usługi o kosmetykę twarzy, makijaż, manicure oraz pedicure.

Salon Flis&Borkowski przez prawie dwa lata był Salonem Partnerskim marki Montibello. To właśnie na ich kosmetykach pracowaliśmy każdego dnia. Na krótko przed drugimi urodzinami salonu postanowiliśmy zmienić główną markę. Postawiliśmy na jedną z najbardziej prestiżowych firm kosmetycznych, czyli JOICO. Naszym głównym partnerem obok JOICO jest firma AmazonKeratin, która dostarcza nam kosmetyki do wykonania zabiegów Keratynowego Prostowania Włosów.

Zespół

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.