Fizjoterapeuta Daniel Kawka

Żywiecka 204, 43-300 Bielsko-Biała

Z wykształcenia i zamiłowania jestem fizjoterapeutą. Bielsko-Biała i okolice to rejon, w którym od 2006 r. pracowałem w zawodzie, realizując w praktyce kolejne rodzaje terapii i metod rehabilitacji.

Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom, które stale pogłębiam na kolejnych kursach i szkoleniach zdobyłem umiejętności profesjonalnej i efektywnej rehabilitacji moich pacjentów. Jestem na bieżąco z aktualnymi badaniami naukowymi skupiającymi się na przywracaniu sprawności i terapii przeciwbólowej (Evidence Based Medicine). Stosuję najnowsze funkcjonalne terapie lecznicze zgodne z filozofią PNF, wykorzystującą rezerwy zdrowych części organizmu.

Uważam, że we współczesnej medycynie zbyt dużą wagę przywiązuje się poszczególnym dysfunkcjom i urazom, a nie zauważa się całości psycho-fizycznej człowieka. Oprócz prowadzenia terapii konkretnej choroby należy również znaleźć przyczynę problemu oraz stworzyć warunki zapobiegające nawrotom.

Udzielam się też społecznie, prowadząc bezpłatnie wykłady i warsztaty dla chorych oraz wspierając fizjoterapeutycznie sportowców niepełnosprawnych, np. w drużynie Amp Futbolu. Moje zainteresowania zawodowe związane są z rehabilitacją neurologiczną i ortopedyczną oraz fizjoterapią sportową.

Współpracuję z lekarzami, trenerami personalnymi, dietetykami oraz instruktorami jogi dzięki czemu mogę zapewnić moim pacjentów kompleksową pomoc. Jestem twórcą oraz redaktorem naczelnym największego portalu fizjoterapeutycznego w Polsce, dzięki czemu jestem na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi z zakresu rehabilitacji. Realizuję się również jako wolontariusz podczas pracy z jedyną w województwie śląskim drużyną piłki nożnej osób po amputacjach – Kuloodporni Bielsko-Biała.

Obecnie rozwijam swoje umiejętności z zakresu Rolfingu (Integracja Strukturalna).

5.0
2 opinie

Opinie

 • PM
  5.0

  Całą rodziną korzystamy z rehabilitacji u Pana Daniela i szczerze możemy go polecić. Zawsze dokładnie stara się wytłumaczyć przyczynę problemu i poza terapią pokazuje ćwiczenia do domu! Polecam!

  Piotr Margosiak 01.07.2017
 • AG
  5.0
  Agata 19.07.2017

Zespół

Data
Daniel Kawka

Udogodnienia

 • Parking
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Przyjazne dla dzieci
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.