Fizjoterapeuta Daniel Kawka

Żywiecka 204, 43-300 Bielsko-Biała (Wjazd na parking od ulicy Koszykowej.)

Z wykształcenia i zamiłowania jestem fizjoterapeutą. Bielsko-Biała i okolice to rejon, w którym od 2006 r. pracowałem w zawodzie, realizując w praktyce kolejne rodzaje terapii i metod rehabilitacji.

Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom, które stale pogłębiam na kolejnych kursach i szkoleniach zdobyłem umiejętności profesjonalnej i efektywnej rehabilitacji moich pacjentów. Jestem na bieżąco z aktualnymi badaniami naukowymi skupiającymi się na przywracaniu sprawności i terapii przeciwbólowej (Evidence Based Medicine). Stosuję najnowsze funkcjonalne terapie lecznicze zgodne z filozofią PNF, wykorzystującą rezerwy zdrowych części organizmu.

Uważam, że we współczesnej medycynie zbyt dużą wagę przywiązuje się poszczególnym dysfunkcjom i urazom, a nie zauważa się całości psycho-fizycznej człowieka. Oprócz prowadzenia terapii konkretnej choroby należy również znaleźć przyczynę problemu oraz stworzyć warunki zapobiegające nawrotom.

Udzielam się też społecznie, prowadząc bezpłatnie wykłady i warsztaty dla chorych oraz wspierając fizjoterapeutycznie sportowców niepełnosprawnych, np. w drużynie Amp Futbolu. Moje zainteresowania zawodowe związane są z rehabilitacją neurologiczną i ortopedyczną oraz fizjoterapią sportową.

Współpracuję z lekarzami, trenerami personalnymi, dietetykami oraz instruktorami jogi dzięki czemu mogę zapewnić moim pacjentów kompleksową pomoc. Jestem twórcą oraz redaktorem naczelnym największego portalu fizjoterapeutycznego w Polsce, dzięki czemu jestem na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi z zakresu rehabilitacji. Realizuję się również jako wolontariusz podczas pracy z jedyną w województwie śląskim drużyną piłki nożnej osób po amputacjach – Kuloodporni Bielsko-Biała.

Obecnie rozwijam swoje umiejętności z zakresu Rolfingu (Integracja Strukturalna).

5.0
15 opinii

Opinie

 • BA
  5.0

  Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze Pana Daniela. Moja choroba wymaga ciągłej rehabilitacji na najwyższym poziomie. Dopiero teraz, po ponad 25 latach spotkałam ten najwyższy poziom u Pana Daniela. Pełen profesjonalizm. Widoczne efekty po kilku wizytach, których nie było latami.Moja wnuczka również uzyskała wnikliwą diagnozę postawy oraz zestaw ćwiczeń . Gorąco polecam rehabilitację u Pana Daniela.

 • PA
  5.0

  Jestem jedynym w Polsce takim przypadkiem a mi pomógł i rehabilitację bardzo polecam

 • JO
  5.0

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Daniel jest przemiłym człowiekiem i świetnym fizjoterapeutą. Po pierwszej wizycie jestem nastawiona optymistycznie. Mam nadzieję, że kolejne spotkania przyczynią się do ustępowania dolegliwości.

  FD
  Odpowiedź od Fizjoterapeuta Daniel Kawka:

  Cieszę się, że mogłem pomóc! Bardzo miło było poznać :-)

 • MA
  5.0

  Jestem bardzo zadowolony ! :)

 • EW
  5.0

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta wszystko na najwyższym poziomie. Ręce które leczą. Gorąco i szczerze POLECAM

Zespół

Data
Daniel Kawka

Udogodnienia

 • Parking

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.