Przejdź do głównej zawartości

Fizjosfera

Wąska 7, 43-100 Tychy

Fizjosfera to Centrum Rehabilitacji w Tychach. Zlokalizowane jest przy ul. Wąskiej 7 w Centrum Medycznym INMEDICO. Jego założycielką jest Justyna Dewódzka – magister fizjoterapii, która swoją wiedzę doskonaliła na licznych branżowych kursach i szkoleniach.

Fizjoterapeuci z INMEDICO to osoby otwarte na potrzeby pacjentów. Dzięki specjalistycznym umiejętnościom i dużemu doświadczeniu potrafią celnie zdiagnozować problem i pomagają zwalczyć ból oraz wiedzą, jak poprawić komfort codziennego funkcjonowania. Warto zaznaczyć, że gabinet Fizjosfera cieszy się renomą wśród pacjentów, a z jego usług chętnie korzystają również zawodowi sportowcy.

Centrum Fizjoterapii w INMEDICO zostało kompleksowo wyposażone w sprzęt rehabilitacyjny. W ofercie świadczonych tu zabiegów znajdują się indywidualne sesje fizjoterapeutyczne, trening funkcjonalny, kinesiotaping, terapia manualna oraz różnorodne zabiegi fizykalne. Można skorzystać tu również z terapii przeprowadzanych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, takich jak: ultradźwięki, fala uderzeniowa (również bez wizyty u fizjoterapeuty) oraz laser wysokoenergetyczny, który wykorzystywany jest do skutecznego uśmierzania bólu i pobudzania regeneracji tkanek.

Budynek, w którym mieści się Fizjosfera, został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Tuż przy nim znajduje się parking dla klientów. Na zabiegi można umawiać się przez Internet. Zachęcamy do rezerwowania wizyt w sieci – to bardzo proste. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa