Przejdź do głównej zawartości

Fizjo-pomoc Medical Center

Witkiewicza 61, 71-123 Szczecin

Fizjo-pomoc Medical Center to spełnienie marzeń właścicieli Damiana Stuckiego i Rafała Antczaka. W jednym miejscu na powierzchni 200 m2 znajdziecie Państwo 5 gabinetów Fizjoterapii, 45 m2 salę ćwiczeń, w której odbywa się rehabilitacja ruchowa, rehabilitacja ortopedyczna, treningi funkcjonalne, gimnastyka korekcyjna, indywidualny trening medyczny. Obok sali znajduję się przestronna przebieralnia wraz z prysznicem. Wszystko po to aby jak najszybciej i jak najsprawniej pomóc Pacjentowi pozbyć się bólu i wrócić do sprawności.
Fizjo-pomoc Medical Center powstało z myślą o ludziach potrzebujących wszechstronnej pomocy związanej z dysfunkcjami narządu ruchu. Do problemów naszych Pacjentów podchodzimy w sposób holistyczny, ponieważ powrót do pełnego zdrowia uwarunkowany jest zachowaniem równowagi pomiędzy zdrowiem fizycznym i emocjonalnym. Korzystamy z różnych form fizjoterapii i osteopatii a poprzez łączenie kilku technik uzyskujemy znacznie szybciej oczekiwane efekty.
Zwracamy uwagę na styl życia i zachęcamy do poprawy jego jakości w każdej dziedzinie
Zakres usług:
Terapia manualna/Osteopatia, Rehabilitacja stomatologiczna, Rehabilitacja stawów skroniowo-żuchwowych, Terapia czaszkowo-krzyżowa, Terapia neurotaktylna, NDT Bobath, Trójpłaszczyznowa terapia manualna stóp u dzieci, Klawiterapia, Suche Igłowanie, Kinesiotaping, Diatermia, Masaż relaksacyjny, Masaż sportowy, Komputerowe badanie stóp, Gimnastyka korekcyjna dla dzieci i młodzieży, Analiza składu masy ciała, Dietetyka, Ortopedia