Przejdź do głównej zawartości

Fizjo-Med

Armii Poznań 31, 62-020 Swarzędz

CENTRUM ZDROWIA FIZJOMED

Wykonujemy zabiegi z zakresu terapii manualnej, masaży leczniczych, relaksacyjnych, kosmetycznych i specjalistycznych. Oferujemy najlepszy i profesjonalny masaż w Swarzędzu. Z troską dbamy o zdrowie i samopoczucie każdego pacjenta.

Zabiegi masażu to sposób idealny na poprawę stanu zdrowia, ukojenie nerwów i stresu oraz ogólne funkcjonowanie całego organizmu. Masaż polecany jest osobom w różnym wieku – zarówno tym, które zmagają się z uporczywymi dolegliwościami bólowymi, jak i tym, które po prostu chcą się odprężyć. Dostępne są masaże różnego typu, każdy z nich ma różne działanie. Szeroki wachlarz zalet i korzyści sprawia, że z masaży korzysta coraz więcej pacjentów.

Masaż tkanek głębokich i rozluźniania powięziowego przynosi znakomite rezultaty w znoszeniu bólu wynikającego z przeciążenia, przewlekłego zmęczenia, niewłaściwej postawy ciała, wymuszonej pozycji w pracy. Jest to także zabieg, który pozwala z powodzeniem wspomagać leczenie zmian zwyrodnieniowych. Dodatkowo praca na punktach spustowych obciążonych mięśni wzmaga efekty terapeutyczne. Jest to metoda bardzo delikatna, a zarazem dająca niezwykle zadowalające efekty.

Drenaż limfatyczny manualny, pomocniczo z wykorzystaniem tapów, pomoże pozbyć się dręczących opuchlizn. Obrzęki i opuchlizny niejednokrotnie pojawiają się w wyniku nieprawidłowego przepływu limfy w organizmie. To właśnie drenaż limfatyczny pozwala poprawić przepływ limfy, a tym samym pozbyć się wszelkich obrzęków.

Na problemy z cellulitem idealny będzie masaż bańką chińską, z zastosowaniem dodatkowej terapii lampą emitującą promienie podczerwone. Zabieg ten pozwoli zapomnieć o kosmetycznym defekcie na długi czas. Będziesz cieszyć się pięknym ciałem. Masaż bańką chińską to także świetny sposób na relaks. Tak więc korzystając z tego zabiegu łączy się zalety zdrowotne ze znakomitymi efektami w zakresie poprawy wyglądu i samopoczucia.

Zabiegi z zakresu terapii manualnych na bliznach po mastektomii, wycięciu wyrostka, czy cesarskim cieciu, pomogą pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości bólowych, które niejednokrotnie pojawiają się po takich zabiegach. Terapia manualna na bliznach doskonale niweluje wszelkie nieprawidłowości w obrębie powięzi, która ma olbrzymi wpływ na dynamikę mięśniowo-szkieletową organizmu.

Leczymy dolegliwości bólowe związane z różnymi dysfunkcjami tkanek miękkich oraz narządu ruchu powstałe w wyniku urazów lub przeciążeń. Wszystkie zabiegi zapewniają widoczne efekty, które usatysfakcjonują każdego pacjenta.

W pracy wykorzystujemy międzynarodowe, nowoczesne metody terapeutyczne pozwalające w szybki sposób wrócić do zdrowia. Zapewniamy profesjonalną realizację zabiegu oraz fachowe doradztwo w zakresie prowadzonych terapii. Opiekujemy się pacjentem kompleksowo i zawsze dbamy o to, aby czuł się u nas komfortowo. W swych usługach oferujemy również dojazd do pacjenta!!!

Nie czekaj, aż ból odbierze Ci radość z życia, umów się już dziś!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online