Fizjo Complex Daniel Guszczak

ul. Kusocińskiego Plac Targowy "Abakus" Pawilon nr 9, 58-309 Wałbrzych (Wejście od ulicy Westerplatte )

Potrzebujesz pomocy fizjoterapeuty? Daniel Guszczak to doświadczony specjalista, który przyjmuje w Wałbrzychu. Jego specjalnościami są Terapia FDM (Fascial Distortion Model), która przynosi bardzo dobre rezultaty w przypadku różnego rodzaju urazów oraz Terapia CranioSacralna Upledgera (nazywanej również metodą krzyżowo-czaszkową) – niezwykłej metody leczenia, która jest w stanie poprawić funkcjonowanie wielu układów w organizmie. W ofercie Gabinetu Fizjo Complex można znaleźć również Terapię Manualną oraz Kinesiology Taping.

Daniel Guszczak to specjalista ceniony przez pacjentów. To osoba o ogromnej wiedzy z zakresu fizjoterapii, która swoje umiejętności nieustannie doskonali na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, poświęcają mu czas i zaangażowanie. Jego wieloletnie doświadczenie pozwala mu na szybkie znalezienie przyczyn problemu. Po postawieniu diagnozy fizjoterapeuta jest w stanie zaproponować i wdrożyć terapię, która pozwoli go zwalczyć.

Gabinet Fizjo Complex Daniel Guszczak zlokalizowany jest w Wałbrzychu przy ul. Kusocińskiego na Placu Targowym „Abakus” w pawilonie nr 9. Warto zaznaczyć, że Daniel Guszczak jest otwarty na potrzeby swoich pacjentów, a godziny pracy zwykle dostosowuje do ich oczekiwań i potrzeb. Fizjoterapeuta wspiera również wałbrzyskich sportowców – pod jego opieką pozostają kolarze z Team Bike Finger Wałbrzych. Zapraszamy do rezerwacji wizyt.

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.