Przejdź do głównej zawartości

Five Star Dog Ursynów

Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa

Five Star Dog to miejsce, w którym poznasz nowy wymiar usług kierowanych do Twojego Pupila. Panuje u nas unikatowy klimat, w którym oprócz poddania się usłudze pielęgnacji, Twoje Zwierzę doświadczy odrobinę luksusu.
Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez Zwierząt. Nasi Groomerzy to grono nieprzypadkowych osób wyspecjalizowanych w strzyżeniu Psów i Kotów, w oparciu o metody behawiorystyczne. Podchodzimy indywidualnie do Każdej Rasy, forma przeprowadzania zabiegów jest dostosowana do osobowości powierzanych nam Klientów. Mamy duże doświadczenie w pracy ze Zwierzętami lękowymi.
Wszystkie świadczone u nas usługi, to usługi kompleksowe- ich zasięg wykracza poza standardowe strzyżenie. Odbierając Swoje Zwierzę masz pewność, że oprócz kąpieli i strzyżenia również obcięto mu pazurki, wykonano higienę łapek, pyszczka, uszu i oczu oraz perfumowanie.
Stawiamy na jakość. Kosmetyki, na których pracujemy to najwyższej jakości produkty dedykowane dziedzinie Groomerskiej. Jesteśmy zaprzyjaźnieni z takimi markami jak Tropiclean, Dr Lucy, Groomers, Biogroom, PSH. Kładziemy olbrzymi nacisk na dezynfekcję i dobrą kondycję naszego sprzętu.
Każdy Klient ma zapewnioną indywidualną opiekę dedykowanego Groomera. Pozostawiając Pupila w naszych rękach, nie martw się o jego samopoczucie. Po zapoznaniu się z szatą Groomer dobierze odpowiednie narzędzia, produkty pielęgnacyjne, metody suszenia i cięcia włosa. Wyjątkową uwagą otaczamy Zwierzęta z alergiami oraz skórą wrażliwą.
Ponadto prowadzimy Butik, w którym wychodzimy do Państwa z ofertą wyselekcjonowanych ubrań, akcesoriów oraz kosmetyków dla Zwierząt.
Udowodnimy Ci, że strzyżenie nie musi być dla Zwierzęcia przykrym obowiązkiem. Zobacz euforię, z którą Cię wita po spędzeniu dwóch godzin w miłym towarzystwie innych Klientów oraz naszych specjalistów. Zapraszamy do Five Star Dog!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa