Fifty Fifty Concept

Wspólna 50, 00-684 Warszawa

Fifty-Fifty Concept to nie Salon Urody, lecz miejsce, w którym zgrana ekipa przyjaciół oddaje się swoim pasjom – fryzjerstwu i kosmetyce. Chociaż wybraliśmy lokalizację w samym sercu stolicy – miasta nowoczesnego, dumnego i pełnego energii – to udało nam się stworzyć cichy zakątek, pełen ciepłej i rodzinnej atmosfery. Możesz się tu odprężyć, zrelaksować i zapomnieć o wszelkich problemach.

Wyróżnikiem naszego salonu są niezwykle utalentowani styliści fryzur i profesjonaliści z zakresu kosmetologii. Z naszych usług korzysta wiele polskich i zagranicznych gwiazd, które (z naszą pomocą :)) wyznaczają trendy i urodowe „must have’y”. Oferujemy Ci kompleksową obsługę na najwyższym poziomie – dobór fryzury do kształtu twarzy i indywidualnych cech włosów, stylizację paznokci, odprężające zabiegi dla ciała i duszy, a także szeroki wybór masaży.

Czekamy na Ciebie na Wspólnej 50!

Wszystkie usługi

4.9
530 opinii

Opinie

 • PA
  5.0
  Koloryzacja wielowymirowa Ombre/Sombre/Flamboyage + strzyżenie + modelowanie

  Wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Pani Kasia jest niesamowicie utalentowana, wyczarowała dla mnie kolor który idealnie mi pasuje i pięknie łączy się z moim naturalnym kolorem. Wszyscy zachwycają się moją zmianą i dopytują kto zrobił mi takie piękne włosy. Podziwiam ogromne doświadczenie Pani Kasi, wyobraźnię, fryzjerskie umiejętności i fachowość. W dodatku Pani Kasia jest bardzo wesołą i przesymapatyczną osobą :) To moje najlepiej wydane pieniądze w 2018 roku....Do takiej fryzjerki można zapisywać się w ciemno!

 • PI
  5.0
  Strzyżenie męskie

  Wizyta u Grzegorza. Bardzo ładne męskie cięcie. Polecam!

 • ŁU
  5.0
  Koloryzacja wielowymirowa Ombre/Sombre/Flamboyage + strzyżenie + modelowanie

  Idealnie, jak zawsze :)

 • MA
  2.0
  Koloryzacja wielowymirowa Ombre/Sombre/Flamboyage + strzyżenie + modelowanie

  Kolor zupelnie nie taki jak chciałam. Za 550 spodziewałam się innej jakości usług. Nie polece tego mniejsca. Tak naprawdę to powinnam wrócić i domagać się naprawy tego czegoś co zostało mi zrobione, a nie szukać tetraz pomocy u innego fryzjera, gdyż nie mogę na siebie patrzeć.

 • M
  5.0
  Koloryzacja jednolita + strzyżenie + modelowanie

  Jestem bardzo zadowolona:)

Zespół

Data
Kasia
Data
Arek
Data
Rafał
Data
Daniel
Data
Natalia
Data
Grzegorz

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.