Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa

Fizyczna atrakcyjność i uroda nabierają we współczesnym świecie znaczenia. Dłużej żyjemy, dłużej jesteśmy sprawni i aktywni, dłużej chcemy dobrze wyglądać bo to powoduje lepsze samopoczucie. Zabiegi medycyny estetycznej zyskują dynamicznie na popularności. Liczba osób potencjalnie zainteresowanych zabiegami medycyny estetycznej rośnie. Medycyna estetyczna ma wiele do zaoferowania, ale nie każdy wybrany przez pacjenta zabieg musi być dla niego odpowiedni, nie każdy wymarzony efekt jest możliwy do uzyskania i nie każdy stosowany w gabinetach preparat spełnia kryteria najwyższej jakości.

Dlatego FEMMED oferuję szeroki zakres zabiegów przywracających młody wygląd a także korygujących defekty urody i niedoskonałości ludzkiego ciała dobranych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. W tak szybko rozwijającej się dziedzinie, jaką jest medycyna estetyczna tylko nieustanne kształcenie dotyczące nowoczesnych urządzeń, preparatów, technik zabiegowych daje gwarancję wysokiego poziomu wykonywanych usług. FEMMED to miejsce dla wszystkich którzy cenią profesjonalizm oraz oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych.

Wszystkie usługi

4.9
16 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  Konsultacja endokrynolog

  Jestem bardzo zadowolona. Pani dr Kuryłowicz spokojnie i rzeczowo zinterpretowała wyniki badań, wyjaśniła ewentualne przyczyny objawów, przedstawiła plan leczenia.
  Jest może drugim lekarzem , jakiego spotkałam i który w przystępny sposób objaśnia zawiłe kwestie medyczne.
  Jestem pod dużym wrażeniem Jej wiedzy, profesjonalizmu i życzliwości.
  Wizyta przebiegała w komfortowych warunkach, z miłą obsługą recepcji.

 • JO
  5.0
  usunięcie żylaków odbytu metodą Hemoff

  Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .

 • BO
  5.0
  doppler żył kończyn( dwie kończyny), doppler z konsultacją (jedna kończyna

  Serdecznie dziękujemy (ja i moja mama) Panu doktorowi Eberhardtowi za skuteczne wyleczenie nas z zakrzepicy! Uratowaliście nam Państwo życie i pomogliście wyzdrowieć. Jesteście Państwo kompetentni, sympatyczni i życzliwi. Bardzo dziękujemy!

 • BE
  5.0
  Acnelan +krem I zabieg

  Pani doktor świetnie przygotowuje do zabiegu. Uwielbiam to , że zawsze ma czas na omówienie zabiegu do którego mnie przygotowuje . Na nic nie namawia. Pozostawia wybór. Podczas zabiegów najważniejsza dla mnie jest Jej pewna ręka a jednocześnie delikatność. To bardzo mądra doktor a przede wszystkim równa babka. Do kliniki przyjeżdżam z daleka ale zawsze z wielką przyjemnością.

 • JO
  5.0
  Vital InJector- mezoterapia

  Niezmiennie sympatycznie i profesjonalnie.
  Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu.

Zespół

Magda
Magda Eberhardt
Employee default
Andrzej Eberhardt
Employee default
Iza Piotrowska-Zając
Employee default
Kalina Jędrzejko
A kuryowicz foto
Ala Kuryłowicz

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Program lojalnościowy

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.