Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

U nas kupisz bon online

Kup teraz, wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy na dowolne usługi i produkty z naszej oferty.
Do każdego bonu dodajemy wybrany zabieg GRATIS!

Kup bon

Femininity

aleja Marcina Kromera 25C, 51-169 Wrocław (naprzeciwko sklepu Costa)

Feminity to salon kosmetyczny, w którym zadbasz o swoją urodę w sposób kompleksowy i profesjonalny. Specjalizujemy się w usługach wykonywanych przy użyciu sprzętu medycznego najwyższej klasy i stosujemy kosmetyki renomowanej medycznej marki PCA Skin. Nasze zabiegi terapeutyczne pomogą Ci w leczeniu problematycznej skóry twarzy. Polecamy także całą paletę usług z zakresu medycyny estetycznej, depilację laserową, zabiegi na dłonie i stopy czy piercing.

Prowadzimy salon z pasją i zaangażowaniem, które każdego dnia przekładają się na efekty naszej pracy. Doświadczenie, nieustanny rozwój, poszerzanie wiedzy oraz umiejętności pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści wykonują zabiegi z największą dbałością o komfort klientów. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i higienę w trakcie pracy, dlatego nasz salon jest godny Twojego zaufania. Goście doceniają również miłą atmosferę, która pozwala im się odprężyć i zrelaksować podczas zabiegów, co ma dodatkowy wpływ na poprawę wyglądu i kondycji skóry.

Jeśli chcesz oddać się w ręce ekspertów, zasięgnąć profesjonalnej porady oraz miło spędzić czas, umów się na wybrany zabieg i odwiedź salon Feminity, usytuowany przy alei Marcina Kromera 25C we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy!