Przejdź do głównej zawartości

Femininity

aleja Marcina Kromera 25C, 51-169 Wrocław (naprzeciwko sklepu Costa)

Femininity to Gabinet, w którym zadbasz o swoje potrzeby w sposób kompleksowy i profesjonalny. Specjalizujemy się w usługach wykonywanych przy użyciu sprzętu medycznego najwyższej klasy i stosujemy kosmetyki renomowanej medycznej marki PCA Skin. Nasze zabiegi terapeutyczne pomogą Ci w leczeniu problematycznej skóry twarzy. Polecamy także usługi z zakresu medycyny estetycznej.

Prowadzimy gabinet z pasją i zaangażowaniem, które każdego dnia przekładają się na efekty naszej pracy. Doświadczenie, nieustanny rozwój, poszerzanie wiedzy oraz umiejętności pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści wykonują zabiegi z największą dbałością o komfort Klientów. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i higienę w trakcie pracy, dlatego nasz Gabinet jest godny Twojego zaufania.
Goście doceniają również miłą atmosferę, która pozwala im się odprężyć i zrelaksować podczas zabiegów, co ma dodatkowy wpływ na poprawę wyglądu i kondycji skóry.

Jeśli chcesz oddać się w ręce ekspertów, zasięgnąć profesjonalnej porady oraz miło spędzić czas, umów się na wybrany zabieg i odwiedź Gabinet Femininity, usytuowany przy alei Marcina Kromera 25C we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy