Fashion Brows Aleksandra Wąsik

Piotrkowska 31/4, 25-510 Kielce

Markę Fashion Brows stworzyła Aleksandra Wąsik, utalentowana linergistka, której perfekcję i wprawną rękę potwierdzają liczne branżowe tytuły (m.in. Mistrz Polski 2013, Vice-mistrz Świata 2016). W jej skład wchodzą: kielecki salon fryzjersko-kosmetyczny, profesjonalne centrum szkoleniowe i własna seria kosmetyków.

Salon Fashion Brows to miejsce, gdzie kreuje się kobiecą rzeczywistość. W trosce o Wasz świetny wygląd proponujemy Wam modne stylizacje włosów i paznokci. Polecamy szczególnie zabiegi makijażu permanentnego i microbladingu, które pozwalają nam wydobyć i podkreślić naturalne piękno każdej kobiety. Starannie wybieramy narzędzia i bazujemy tylko na produktach i kosmetykach najwyższej światowej jakości. Nie idziemy na kompromisy i dlatego rozwijamy własną markę produktów, co do której mamy pewność 100% skuteczności i bezpieczeństwa.

Trwały make-up to wygoda i zdecydowane usprawnienie życia nowoczesnej zabieganej kobiety. To jednak coś więcej niż estetyka i alternatywa dla codziennego makijażu. Precyzyjnie wykonany makijaż permanentny może tuszować niedoskonałości i tym samym przyczynić się do podwyższenia własnej samooceny. Pozwala skorygować blizny i zniwelować ślady po przebytych wypadkach lub operacjach np. po operacji piersi. Mając świadomość jak ważne w leczeniu chorób nowotworowych jest dobre samopoczucie i pozytywne myślenie Pacjentów zainicjowaliśmy projekt Naturalnie Piękni, który pomaga zatuszować zniszczenia, jakich choroba dokonała w wyglądzie.

Serdecznie zapraszamy.

5.0
9 opinii

Opinie

 • IL
  5.0
  OLA korekta makijażu permanentnego brwi wykonanego u nas w salonie od 12 miesięcy do 18 miesięcy

  Jak zawsze pełen profesjonalizm. Ola mistrzem!

 • AN
  5.0
  Manicure hybrydowy ze zdobieniem

  Pazurki w wykonaniu Moniki są na najwyższym poziomie !!! Jak zawsze. Szybko, miło, pięknie. A jestem dość wymagającą klientką w tej kwestii i lubię mieć oryginalne pazurki. I takie zawsze mam po wyjściu z tego Salonu i od Moniki :-) Dziękuuuje !

 • RE
  5.0
  Laser

  Uprzejmie, fachowo, troskliwie. Jestem b. zadowolona.

 • IL
  5.0
  OLA korekta makijażu permanentnego brwi wykonanego u nas w salonie od 12 miesięcy do 18 miesięcy

  Jak zawsze makijaż wykonany idealnie prze Mistrzynię. Profesjonalizm i cudowna atmosfera.

 • BA
  5.0
  Manicure hybrydowy, Henna brwi i rzes +regulacja

  jestem bardzo zadowolona z usługi

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Zwierzęta dozwolone

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.