Fashion Brows Aleksandra Wąsik

Piotrkowska 31/4, 25-510 Kielce

Markę Fashion Brows stworzyła Aleksandra Wąsik, utalentowana linergistka, której perfekcję i wprawną rękę potwierdzają liczne branżowe tytuły (m.in. Mistrz Polski 2013, Vice-mistrz Świata 2016). W jej skład wchodzą: kielecki salon fryzjersko-kosmetyczny, profesjonalne centrum szkoleniowe i własna seria kosmetyków.

Salon Fashion Brows to miejsce, gdzie kreuje się kobiecą rzeczywistość. W trosce o Wasz świetny wygląd proponujemy Wam modne stylizacje włosów i paznokci. Polecamy szczególnie zabiegi makijażu permanentnego i microbladingu, które pozwalają nam wydobyć i podkreślić naturalne piękno każdej kobiety. Starannie wybieramy narzędzia i bazujemy tylko na produktach i kosmetykach najwyższej światowej jakości. Nie idziemy na kompromisy i dlatego rozwijamy własną markę produktów, co do której mamy pewność 100% skuteczności i bezpieczeństwa.

Trwały make-up to wygoda i zdecydowane usprawnienie życia nowoczesnej zabieganej kobiety. To jednak coś więcej niż estetyka i alternatywa dla codziennego makijażu. Precyzyjnie wykonany makijaż permanentny może tuszować niedoskonałości i tym samym przyczynić się do podwyższenia własnej samooceny. Pozwala skorygować blizny i zniwelować ślady po przebytych wypadkach lub operacjach np. po operacji piersi. Mając świadomość jak ważne w leczeniu chorób nowotworowych jest dobre samopoczucie i pozytywne myślenie Pacjentów zainicjowaliśmy projekt Naturalnie Piękni, który pomaga zatuszować zniszczenia, jakich choroba dokonała w wyglądzie.

Serdecznie zapraszamy.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.