FaceMedical

Górna 5, 30-094 Kraków

Zwracając uwagę na bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych procedur medycznych zapraszamy serdecznie do salonu FaceMedical. Jesteśmy grupą zawodowców działających w Krakowie, która zapewnia najwyższą jakość szerokiego wachlarza usług dla najbardziej wymagających klientów. Tworzymy szczególne miejsce, w którym każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Specjalnie pod indywidualne potrzeby naszych klientów układamy plan zabiegów i profesjonalnej opieki.

Oferujemy w naszym gabinecie działania z zakresu kosmetologii, laseroterapii i medycyny estetycznej. Pomagamy również w modelowaniu sylwetki przy użyciu nowoczesnych technik, takich jak Zaffiro ciało, czy frakcyjny RF igłowy. Zagwarantujemy wykonanie makijażu permanentnego, który będzie idealnym rozwiązaniem na zmieniające się warunki dla naszej skóry i zaoszczędzi czas na wykonywanie codziennych czynnością związanych z nadaniem kształtu np. brwiom. Przed wykonaniem zabiegów pacjentowi udzielane są wszelkie niezbędne informacje, który umożliwiają naszym specjalistom prawidłowe przeprowadzenie czynności, a Państwu gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność.

Zapewniamy najwyższą jakość i różnorodność zabiegów oraz usług. W naszej ofercie znajdują się również: depilacja woskiem, oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny, który za pomocą wibracji ultradźwiękowej pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry, jednocześnie zapewniając regenerację naskórka. Gwarantujemy, że atmosfera podczas zabiegów jest miła, a czynności wykonywane przez naszych specjalistów przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki szerokiej ofercie gabinetu, każdy z pacjentów znajdzie ofertę dedykowaną dla siebie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i wizyty w FaceMedical przy ulicy Górnej 5 w Krakowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji sześć dni w tygodniu od godziny 10 (od poniedziałku do piątku),a w soboty od godziny 9.

Kosmetyczka
Medycyna estetyczna
4.9
25 opinii

Opinie

 • MZ
  5.0

  Dziękuję za profesjonalnie przeprowadzone zabiegi na twarz i ciało, Miło spędziłam czas u Pani Natalii i Agnieszki.
  Z przyjemnością umówiłam się na kolejne zabiegi. Serdecznie polecam.

  Marta Zabiegaj 17.10.2017
 • MA
  5.0

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa, komfortowe pomieszczenia, profesjonalny sprzęt, miejsce parkingowe dla klientów

  Marti 15.10.2017
 • KA
  5.0

  Świetny efekt, przemiłe Panie Kosmetyczki. Dziękuję!

  Kasia 03.10.2017
 • MA
  5.0

  Polecam to miejsce! Pełen profesjonalizm w doborze zabiegów do stanu skóry,ogromna wiedza i doświadczenie. Świetne podejście do klienta, duża gama usług oraz przemiła atmosfera!

  Magdalena 11.08.2017
 • BA
  5.0

  Pani Agnieszka naprawdę ma złotą i lekką Rączkę. Polecam każdej osobie, która się jeszcze waha czy warto spróbować. Zapewniam , że to co poleca p. Agnieszka to Działa.

  Barbara 26.07.2017

Zespół

Employee default
Agnieszka
Employee default
Natalia
Employee default
Lek.med Filip Reś

Udogodnienia

 • Parking
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.