FaceMedical

Górna 5, 30-094 Kraków

Zwracając uwagę na bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych procedur medycznych zapraszamy serdecznie do salonu FaceMedical. Jesteśmy grupą zawodowców działających w Krakowie, która zapewnia najwyższą jakość szerokiego wachlarza usług dla najbardziej wymagających klientów. Tworzymy szczególne miejsce, w którym każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Specjalnie pod indywidualne potrzeby naszych klientów układamy plan zabiegów i profesjonalnej opieki.

Oferujemy w naszym gabinecie działania z zakresu kosmetologii, laseroterapii i medycyny estetycznej. Pomagamy również w modelowaniu sylwetki przy użyciu nowoczesnych technik, takich jak Zaffiro ciało, czy frakcyjny RF igłowy. Zagwarantujemy wykonanie makijażu permanentnego, który będzie idealnym rozwiązaniem na zmieniające się warunki dla naszej skóry i zaoszczędzi czas na wykonywanie codziennych czynnością związanych z nadaniem kształtu np. brwiom. Przed wykonaniem zabiegów pacjentowi udzielane są wszelkie niezbędne informacje, który umożliwiają naszym specjalistom prawidłowe przeprowadzenie czynności, a Państwu gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność.

Zapewniamy najwyższą jakość i różnorodność zabiegów oraz usług. W naszej ofercie znajdują się również: depilacja woskiem, oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny, który za pomocą wibracji ultradźwiękowej pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry, jednocześnie zapewniając regenerację naskórka. Gwarantujemy, że atmosfera podczas zabiegów jest miła, a czynności wykonywane przez naszych specjalistów przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki szerokiej ofercie gabinetu, każdy z pacjentów znajdzie ofertę dedykowaną dla siebie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i wizyty w FaceMedical przy ulicy Górnej 5 w Krakowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji sześć dni w tygodniu od godziny 10 (od poniedziałku do piątku),a w soboty od godziny 9.

Kosmetyczka
Medycyna estetyczna
4.9
36 opinii

Opinie

 • AN
  5.0

  Fantastyczna obsługa, pełen profesjonalizm. Można przyjemnie i w relaksującej atmosferze zadbać o urodę. Gorąco polecam.

  Aneta 08.12.2017
 • KA
  5.0

  bardzo miło, profesjonalna obsługa

  karolina 07.12.2017
 • MA
  5.0

  Jak zawsze miło, fachowo, delikatnie. Panią Agnieszkę, oprócz ogromnej wiedzy fachowej cechuje duża empatia. Każda wizyta w jej salonie to czysta przyjemność.

  Maria 18.11.2017
 • AS
  5.0

  Profesjonalna obsługa 😊

  Asia 16.11.2017
 • AG
  5.0

  Profesjonalny i skuteczny zabieg w bardzo przyjemnych warunkach i sympatycznej atmosferze.

  Agata Gońka 14.11.2017

Zespół

Employee default
Agnieszka
Employee default
Natalia
Employee default
Lek.med Filip Reś

Udogodnienia

 • Parking
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.