FaceMedical

Górna 5, 30-094 Kraków

Zwracając uwagę na bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych procedur medycznych zapraszamy serdecznie do salonu FaceMedical. Jesteśmy grupą zawodowców działających w Krakowie, która zapewnia najwyższą jakość szerokiego wachlarza usług dla najbardziej wymagających klientów. Tworzymy szczególne miejsce, w którym każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Specjalnie pod indywidualne potrzeby naszych klientów układamy plan zabiegów i profesjonalnej opieki.

Oferujemy w naszym gabinecie działania z zakresu kosmetologii, laseroterapii i medycyny estetycznej. Pomagamy również w modelowaniu sylwetki przy użyciu nowoczesnych technik, takich jak Zaffiro ciało, czy frakcyjny RF igłowy. Zagwarantujemy wykonanie makijażu permanentnego, który będzie idealnym rozwiązaniem na zmieniające się warunki dla naszej skóry i zaoszczędzi czas na wykonywanie codziennych czynnością związanych z nadaniem kształtu np. brwiom. Przed wykonaniem zabiegów pacjentowi udzielane są wszelkie niezbędne informacje, który umożliwiają naszym specjalistom prawidłowe przeprowadzenie czynności, a Państwu gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność.

Zapewniamy najwyższą jakość i różnorodność zabiegów oraz usług. W naszej ofercie znajdują się również: depilacja woskiem, oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny, który za pomocą wibracji ultradźwiękowej pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry, jednocześnie zapewniając regenerację naskórka. Gwarantujemy, że atmosfera podczas zabiegów jest miła, a czynności wykonywane przez naszych specjalistów przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki szerokiej ofercie gabinetu, każdy z pacjentów znajdzie ofertę dedykowaną dla siebie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i wizyty w FaceMedical przy ulicy Górnej 5 w Krakowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji sześć dni w tygodniu od godziny 10 (od poniedziałku do piątku),a w soboty od godziny 9.

Kosmetyczka
Medycyna estetyczna
4.9
22 opinie

Opinie

 • MA
  5.0

  Polecam to miejsce! Pełen profesjonalizm w doborze zabiegów do stanu skóry,ogromna wiedza i doświadczenie. Świetne podejście do klienta, duża gama usług oraz przemiła atmosfera!

  Magdalena 11.08.2017
 • BA
  5.0

  Pani Agnieszka naprawdę ma złotą i lekką Rączkę. Polecam każdej osobie, która się jeszcze waha czy warto spróbować. Zapewniam , że to co poleca p. Agnieszka to Działa.

  Barbara 26.07.2017
 • KL
  3.0

  Salon bardzo fajnie urządzony, czysto, schludnie, klimatycznie. Pani kosmetyczka również bardzo miła, ALE niestety moim zdaniem jest to naciąganie na pieniądze. Specjalnie pierwszy zabieg wykonany nie do końca po to by tam jeszcze wrócić przynajmniej z 3 razy. Sugerowane są tylko i wyłącznie kosmetyki, które są sprzedawane w salonie. Nie mogę zarzucić oceny stanu skory. Widac ze kosmetyczka się na tym zna. Ale tez wie jak skutecznie wzbogacić się na kolejnych klientach. Tak, wiem to na tym polega. Ale przynajmniej proszę wykonywać swoją prace w pełnym zakresie zabiegu. Ogólnie to polecam dla osób które nie mają nic przeciwko wydawaniu kilku stówek co dwa tyg.

  Klientka 25.05.2017
 • AN
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie FaceMedical - wszystko na najwyższym poziomie: obsługa, zabieg - piling kawitacyjny, sprzęt, wsparcie wiedzą :) Szczerze polecam!

  anka 18.05.2017
 • BA
  5.0

  Usługi kosmetyczne - SZCZERZE - GODNE POLECENIA.!!!!!
  Niezwykła perfekcja i dokładność.
  Pani Agnieszka jest naprawdę profesjonalistką.
  Miła i komfortowa atmosfera.
  Mam poczucie ,że ja i moje problemy są istotne
  i poważnie potraktowane.
  Wystarczy przyjśc raz,żeby potwierdzić moje polecenie.

  Barbara 20.04.2017

Zespół

Employee default
Agnieszka
Employee default
Lek.med Filip Reś

Udogodnienia

 • Parking
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.