FaceMedical

Górna 5, 30-094 Kraków

FaceMedical to luksusowy salon piękności w Krakowie. To miejsce stworzone przez prawdziwych specjalistów w zakresie upiększania, którzy w stylowo urządzonych wnętrzach dbają o zdrowie, komfort i atrakcyjność swoich klientów. Przy tym stosują jedynie najlepsze kosmetyki i preparaty oraz nowoczesny sprzęt. Przychodząc do FaceMedical, możesz mieć pewność, że korzystasz z usług na najwyższym poziomie.

W FaceMedical każdy traktowany jest indywidualnie. Plan zabiegów zawsze układany jest w oparciu o szczególne potrzeby konkretnej osoby. W salonie urody można skorzystać z różnorodnych usług upiększających z zakresu m.in.: kosmetyki, laseroterapii, medycyny estetycznej oraz kształtowania sylwetki. Warto wymienić wśród nich m.in.: makijaż permanentny, depilację laserową, botox, lipolizę, mikrodermabrazje diamentową, make-up, a także manicure i pedicure. Wszystkie zabiegi realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

W FaceMedical możesz także kupić ekskluzywny prezent dla kogoś wyjątkowego. Z pewnością stanie się nim voucher upominkowy, upoważniający do korzystania z zabiegów w tym szczególnym salonie urody.

Specjaliści w zakresie upiększania czekają na Ciebie w Krakowie przy ul. Górnej 5. Tuż przy salonie urody można zostawić auto. Zapraszamy na wyjątkowe zabiegi, których najlepszą rekomendacją jest mnóstwo zadowolonych klientów. Zachęcamy do umówienia się na wizytę przez Internet!