FACELOVE.pl Celina Piwko-Jelonek - Opinie

Wapienna 6, 43-300 Bielsko-Biała
4.7
3 opinie

Opinie

 • GO
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Celina to Najlepszy specjalista na Śląsku, jestem osoba z różnymi alergiami wiec szukam osoby która naprawdę zna się na rzeczy jest dokładna i ma co bardzo wazne wszystko czyste i zdezynfekowane.
  Zaufałam 2 lata temu zrobiłam kreski, brwi i robię Rzesy 2 lata. Czekam jak każdy na wizytę ale to nie problem bo na to co potrafi moja Pani Celina czekać mogę i chce. Niesamowitym dodatkowym atutem Pani Celiny jest jej inteligencja, wrażliwość i wręcz przyjacielskie podejście do klienta, po każdym zabiegu czuje się cudownie ze byłam
  Jeżeli ktokolwiek szuka najlepszego specjalisty który chce zrobić coś super a nie tylko zarobić niech wybierze Panią Celinę bo to gwarancja doskonałości

 • J.
  5.0
  niezweryfikowany

  Od pół roku zakłada mi rzęsy metodą 1 do 1. Robi dokładnie, nic nie pomija, trzymają się ok 4-5 tygodni. Rozmowna, na poziomie (bez głupich żartów, bez obgadywania). Jak przyszłam pierwszy raz, z posklejanymi rzęsami nic nie wypytywała gdzie robiłam ostatnio, nie krytykowała. Fajne podejście. Polecam!

 • AS
  4.0
  niezweryfikowany

  Rzęsy zakłada poprawnie, jest bardzo dokładna, trzymają się bardzo długo, doradza i ogólnie fajnie się z nią rozmawia, ale minus za terminy - trzeba się umawiać ze sporym wyprzedzeniem. W moim przypadku czekałam na pierwszy termin 2 miesiące. Generalnie bardzo pozytywnie, zwłaszcza jeśli chodzi o dokładność i jej zaangażowanie.