FACELOVE.pl Celina Piwko-Jelonek

Wapienna 6, 43-300 Bielsko-Biała

Witam serdecznie, ja nazywam się Celina, zawodowo zajmuję się makijażem okolicznościowym i permanentnym, wizażem oraz stylizacją rzęs. Facelove to moja firma, moja filozofia, całe moje zawodowe życie – szczerze mówiąc w większości czasu żyję pracą, a praca jaką wykonuję jest czymś więcej niż czynnością, która przynosi określone korzyści finansowe – jest moją wielką pasją.
Dlaczego Facelove?
Nazwę wymyślałam jakieś 2 lata temu, teraz dołożyłam proste hasło – z miłości do piękności. Dlaczego? Od kiedy tylko sięgam pamięcią wstecz przypominam sobie, że zawsze fascynowały mnie w ludziach ich twarze. Potrafię całymi godzinami obserwować ludzi w kawiarniach, klubach, na ulicy. Zwiedzając świat fotografuję napotykanych ludzi, obserwuję jak wyglądają kobiety, patrzę na ich twarze. Na zajęciach z plastyki rysowałam wyłącznie portrety, a gdybym zajmowała się rzeźbą, zapewne tworzyłabym głównie popiersia. Zajmuję się więc makijażem – makijażem kolorowym, okolicznościowym i makijażem trwałym, permanentnym. Można to robić w różny sposób, ja skupiłam się na makijażu kolorowym, okolicznościowym, upiększającym – zwał, jak zwał – rzecz w tym, że kosmetykami kolorowymi poprawiam wygląd twarzy, czynię małe cuda podkreślając to, co najładniejsze przy jednoczesnym korygowaniu niedoskonałości. Widzę szczegóły, kształty, poprawiam je w myślach i każdą twarz, która zwraca moją uwagę zapamiętam na długo, będę ją odtwarzać w myślach z fotograficznymi szczegółami. Nigdy się tego nie uczyłam, od zawsze to miałam, a z czasem zrozumiałam, że to coś więcej niż zmysł, to pasja, która zmieniła bieg mojego życia.
Kraków
Mogę śmiało powiedzieć, że w tym zawodzie mam już lata doświadczenia. Początek to nauka w Francuskiej Szkole Wizażu, Stylizacji & Charakteryzacji w Krakowie (tuż po studiach pedagogicznych na Uniwersytecie Śląskim) .Trzymając w rękach dyplom ukończenia szkoły wiedziałam już na pewno, że nie wyobrażam sobie innego zajęcia, oraz że z całego dziedzictwa makijażu, ja kocham ten upiększający, pozbawiony elementów charakteryzacji i szerokiej stylizacji. Tak jest do dnia dzisiejszego.
Dziedzictwo zawodowe
Potem było już tylko ciekawiej – długie lata w perfumerii Douglas, gdzie pracowałam od samego początku jako wizażystka. Zdobyte tam doświadczenie to setki umalowanych twarzy, wyjazdy na konkursy makijażowe, II miejsce w konkursie na wizażystę regionu, wiele szkoleń (m.in. z Anią Orłowską), a także makijaże do lokalnych konkursów piękności (Miss Beskidów itd.), i teledysków czy sesji zdjęciowych.
Na makijażu jednak nie zamknęłam swoich umiejętności, z czasem pokochałam stylizację rzęs, wyspecjalizowałam się w metodach łączonych i wyjątkowej trwałości rzęs, jakie zakładam, aż ostatecznie odkryłam nową pasję – makijaż trwały (permanentny). To dziedzina, której obecnie poświęcam najwięcej czasu i pieniędzy.
Po drodze zaczerpnęłam wiedzy z zakresu marketingu, grafiki i prostej księgowości, co dziś umożliwiło mi samodzielnie tworzyć stronę, którą właśnie przeglądasz, oraz wszelkie reklamy i materiały, na jakich pracuję. Wszystko co tu znajdziesz to moje pomysły, moje poczucie estetyki i dbałości o szczegóły, które mówią o mnie więcej niż słowa tutaj zawarte, Całe życie wyznaje zasadę by wszystko robić najlepiej jak tylko potrafię, toteż wszelkie usługi, jakie wykonuje, zawsze robię na 100%. Zadowolona klientka jest dla mnie najważniejsza, nigdy nie liczę czasu jaki jej poświęcam i nie myślę w kategoriach zysków.
Twoja radość – moja satysfakcja. Tak jest prościej.
Celina Piwko, www.facelove.pl

 

4.7
3 opinie

Opinie

 • GO
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Celina to Najlepszy specjalista na Śląsku, jestem osoba z różnymi alergiami wiec szukam osoby która naprawdę zna się na rzeczy jest dokładna i ma co bardzo wazne wszystko czyste i zdezynfekowane.
  Zaufałam 2 lata temu zrobiłam kreski, brwi i robię Rzesy 2 lata. Czekam jak każdy na wizytę ale to nie problem bo na to co potrafi moja Pani Celina czekać mogę i chce. Niesamowitym dodatkowym atutem Pani Celiny jest jej inteligencja, wrażliwość i wręcz przyjacielskie podejście do klienta, po każdym zabiegu czuje się cudownie ze byłam
  Jeżeli ktokolwiek szuka najlepszego specjalisty który chce zrobić coś super a nie tylko zarobić niech wybierze Panią Celinę bo to gwarancja doskonałości

 • J.
  5.0
  niezweryfikowany

  Od pół roku zakłada mi rzęsy metodą 1 do 1. Robi dokładnie, nic nie pomija, trzymają się ok 4-5 tygodni. Rozmowna, na poziomie (bez głupich żartów, bez obgadywania). Jak przyszłam pierwszy raz, z posklejanymi rzęsami nic nie wypytywała gdzie robiłam ostatnio, nie krytykowała. Fajne podejście. Polecam!

 • AS
  4.0
  niezweryfikowany

  Rzęsy zakłada poprawnie, jest bardzo dokładna, trzymają się bardzo długo, doradza i ogólnie fajnie się z nią rozmawia, ale minus za terminy - trzeba się umawiać ze sporym wyprzedzeniem. W moim przypadku czekałam na pierwszy termin 2 miesiące. Generalnie bardzo pozytywnie, zwłaszcza jeśli chodzi o dokładność i jej zaangażowanie.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.