Face & Body Institute Poczucie Piękna - Opinions

Dawida 8 lok.6, 50-527 Wrocław
5.0
5 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Lepiej trafić nie mogłam ! Pasja, zaangażowanie,profesjonalne podejście do klienta i ogromna wiedza. Cudowna atmosfera i bogata oferta salonu.
  Trafiłam do Pani Magdy z polecenia i to był strzał w dziesiątkę. Początki trądzika różowatego, po kilku miesiącach leczenia mogę z uśmiechem popatrzeć w lustro :)
  Trafna diagnoza i co bardzo ważne szybko widać efekty. Każdy zabieg jest wyjaśniany od A do Z.
  Polecam z czystym sumieniem. Pani Magdo jest Pani WIELKA ! Dziękuję

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie polecam ten gabinet kosmetyczny. Od długiego czasu jestem stałą klientką i nie zamienię na żaden inny. Najwazniejsze to to, że kłopot z trądzikiem różowatym, którey mam od lat został skutecznie zaleczony. Także polecam, bo tam nie tylko upiększają ale też leczą :)

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Od 12 lat Pani Magda- Właścicielka salonu dba o stan mojej twarzy i mojego ciała, oferta salonu jest bogata, gabinet stale się rozwija, oferuje nowe zabiegi, zawsze trafione do potrzeb cery i zasobności portfela. W razie potrzeby można zmienić termin wizyty.
  W gabinecie panuje miła atmosfera profesjonalizmu i troski o komfort klientki, Panie dbają o ciało i duszę - są niezastąpione w chwilach radości i smutku! Polecam

 • RU
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepszy na świecie :) Poooooooooooolecam, polecam i jeszcze raz polecam :) Od dawna mój jedyny niezastąpiony gabinet kosmetyczny :) wszystko na najwyższym poziomie :) chyba się uzależniłam od częstych wizyt:)

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalne i miłe kosmetyczki. widać, że dziewczyny dbają o klienta. Zawsze uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do klienta. Sam gabinet bardzo ładny. Mają dużo dobrych zabiegów. Ja robię tylko zabiegi na twarz i czasem manicure i mogę się wypowiedzieć tylko o nich. Zabiegi są zawsze kompletne i całościowe. Jestem bardzo zadowolona.