Face & Body Institute Poczucie Piękna

Dawida 8 lok.6, 50-527 Wrocław

Face & Body Institute Poczucie Piękna to gabinet, który powstał z myślą o Tobie i Twoich potrzebach, potrzebach Twojej skóry.
Tęsknota za miejscem, gdzie istotą jest wysoka jakość oferowanych usług i uśmiech na twarzy klienta, są powodem, dla których powstał. Gabinet Kosmetyczny „Face & Body Institute Poczucie Piękna”.
Wiemy, jak ważne jest, byś choć przez chwilę mogła się wyciszyć, poczuć dotyk elegancji i smak luksusu, dlatego oferujemy Ci kompleksową pielęgnację twarzy i ciała.
Zawsze indywidualnie i zgodnie z potrzebami Twojej skóry, po przeprowadzeniu wnikliwej analizy, przedstawimy Ci indywidualną ofertę zabiegową stworzoną specjalnie dla Ciebie.
Pozwól nam zaopiekować się Twoją skórą. Poczuj jak rodzi się piękno, piękno Twojej skóry.
Serdecznie zapraszamy.

5.0
5 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Lepiej trafić nie mogłam ! Pasja, zaangażowanie,profesjonalne podejście do klienta i ogromna wiedza. Cudowna atmosfera i bogata oferta salonu.
  Trafiłam do Pani Magdy z polecenia i to był strzał w dziesiątkę. Początki trądzika różowatego, po kilku miesiącach leczenia mogę z uśmiechem popatrzeć w lustro :)
  Trafna diagnoza i co bardzo ważne szybko widać efekty. Każdy zabieg jest wyjaśniany od A do Z.
  Polecam z czystym sumieniem. Pani Magdo jest Pani WIELKA ! Dziękuję

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie polecam ten gabinet kosmetyczny. Od długiego czasu jestem stałą klientką i nie zamienię na żaden inny. Najwazniejsze to to, że kłopot z trądzikiem różowatym, którey mam od lat został skutecznie zaleczony. Także polecam, bo tam nie tylko upiększają ale też leczą :)

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Od 12 lat Pani Magda- Właścicielka salonu dba o stan mojej twarzy i mojego ciała, oferta salonu jest bogata, gabinet stale się rozwija, oferuje nowe zabiegi, zawsze trafione do potrzeb cery i zasobności portfela. W razie potrzeby można zmienić termin wizyty.
  W gabinecie panuje miła atmosfera profesjonalizmu i troski o komfort klientki, Panie dbają o ciało i duszę - są niezastąpione w chwilach radości i smutku! Polecam

 • RU
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepszy na świecie :) Poooooooooooolecam, polecam i jeszcze raz polecam :) Od dawna mój jedyny niezastąpiony gabinet kosmetyczny :) wszystko na najwyższym poziomie :) chyba się uzależniłam od częstych wizyt:)

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalne i miłe kosmetyczki. widać, że dziewczyny dbają o klienta. Zawsze uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do klienta. Sam gabinet bardzo ładny. Mają dużo dobrych zabiegów. Ja robię tylko zabiegi na twarz i czasem manicure i mogę się wypowiedzieć tylko o nich. Zabiegi są zawsze kompletne i całościowe. Jestem bardzo zadowolona.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.