Face and Body Institute

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków

 Face and Body Institute to miejsce z ponad 17 letnią tradycją!

Wielokrotnie nagradzane tytułem "SPA Doskonałe 2012 i 2015", "Najlepszy Gabinet 2012", "Najlepszy Gabinet 2013", "Najlepszy Gabinet 2014", "In Style - "Dobry Adres", "Beauty Expert - Uroda", etc.

Jest miejsce stworzonym z pasji i doświadczenia trzech osób: lekarza, kosmetologa i psychologa.
Współwłaścieciel Face and Body Institute -  Agnieszka Gomolińska jest ponadto wykładową uniwersyteckim, prelegentem międzynarodowych konferencji z zakresu kosmetologii a także autorkom specjalistycznych artykułów i wystąpień radiowych.

 
To nietuzinkowe miejsce, w którym od poczatku powstania zwraca się największą uwagę na bezpieczeństwo zabiegów i ich skuteczność wobec konkretnych problemów urodzowych.
Miejsce, w którym z Klientem buduje się relację oartą na wzajemności i zaufaniu.

Gwarantem realizacji "misji" Face and Body Institute jest 18 osobowy, starannie dobrany zespół specjalistów nieustannie podnoszący poziom swojej wiedzy i kompetencji.
Face and Body Institute zapewnia swojej kadrze comiesięczne szkolenia, udział w kurso-konferencjach i nieustannie monitoruje ich doświadczenie zawodowe.

"Poprzez wiedzę i emapatię, z pominięciem „sezonowych hitów”, skutecznie rozwiązujemy problemy naszych Klientów, poprawiając ich jakość życia"

 

 

Usługi różne
4.9
101 opinii

Opinie

 • GR
  4.0
  niezweryfikowany

  Wysoka jakość usług. Przemiła atmosfera. Śliczne i pomocne Panie na recepcji. Pani dr Klaudia podchodzi do zabiegów z pasją - widać, że lubi swoją pracę. Profesjonalizm! Ach żeby tak pieniążków nie zabrakło na kolejne wizyty.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo polecam i dziękuję, za pomysły, akcje i inicjatywy. W szczególności Rak nie Boli, bardzo mądre podejście do prowadzenia biznesu. Dają dużo od siebie i z siebie. Spróbowałam i nie żałuję. Teraz poddaję się zabiegom fali radiowej. Bardzo przyjemny zabieg, który ma za zadanie odmłodzić i ujędrnić skórę. Jestem po 2 zabiegach u Pani Agnieszki i widzę poprawę jędrności skóry i wyszczuplenia mojej okrągłej twarzy. Bardzo lubię!

 • KI
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem zdecydowanie pod wrażeniem Face and Body. Świetna atmosfera, zostałam na wejściu poczęstowana pysznym ciastem marchewkowym i rozgrzewającą herbatką. Miałam masaż relaksacyjny cudownie wykonany przez panią Kasię. Takie soboty mogłabym mieć codziennie. Zdecydowanie polecam

 • KA
  1.0
  niezweryfikowany

  Koszmarna wizyta. Po pierwsze osoba, która wykonywała mój zabieg spóźniła się dobre 30 minut. Twarz po zabiegu wyglądała koszmarnie, czerwona jak po oparzeniu. Oczyszczanie polegało na przekłuwaniu wyprysków iglłą a później nałożeniu kwasu z wit. C. Koszmar. Dodam, że mam skórę wrażliwą.
  Przed tą wizytą miałam wykonany manicure, który zszedł płatami po kąpieli... Już tam NIGDY nie wrócę.

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Cudowne magiczne miejsce. Wszystkie zabiegi wykonywane są pod okiem fachowców i to czuć. Zawsze z wielką przyjemnością odwiedzam to miejsce. Szczególnie polecam depilację pastą cukrową. Dzięki temu zabiegowi moje nogi są bardzo długo gładkie a w Face & Body Institute wykonywany jest z największą delikatnością i precyzją. Chcę się wracać i wracam. Zawsze. Gorąco polecam.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.