Fabryka Relaxu

ul. Mała 14/5, 25-302 Kielce (okolica Katedry)

Fabryka Relaxu zaprasza wszystkich, którzy chcą zasmakować niezwykłej przyjemności płynącej z profesjonalnego masażu ciała. Jako doświadczona masażystka dokładam wszelkich starań, aby wykonywany masaż przyniósł nie tylko skutki w formie relaksu i odprężenia, ale także wpływał pozytywnie na stan skóry oraz zdrowie klienta. Dlatego też w mojej ofercie znajdą Państwo między innymi całe terapie składające się z kilku elementów, zabiegi takie jak masaż liftingujący okolice oczu, masaż antycellulitowy bańką chińską czy antystresową terapię bambusami.

To jednak nie wszystko! W mojej ofercie jest także wiele innych masaży np. gorącymi/zimnymi kamieniami, z wykorzystaniem czekolady, masaż klasyczny czy japoński lifting twarzy. Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą oraz cennikiem, a także do rezerwacji online wizyty.

Odwiedź Fabrykę Relaxu i poczuj na własnej skórze, jak wiele pozytywnych wrażeń płynie z profesjonalnie przeprowadzonego masażu. Zresetuj się, odpręż i rozkoszuj się tą chwilą, a ja zadbam, by nie brakowało przyjemnych wrażeń i relaksacyjnej atmosfery!

Wszystkie usługi

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.