Przejdź do głównej zawartości

Fabryka piękna

Wilcza 2/1, 16-300 Augustów

Fabryka Piękna to miejsce, w którym produkujemy endorfiny, dbając o dobry nastrój naszych Klientek. Jesteśmy po to, by spełniać małe i duże marzenia. Poprawiamy wygląd, pozwalamy odpocząć, a także uprzyjemniamy czas rozmową. Nie wierzysz? Przyjdź do nas i przekonaj się o tym na własnej skórze.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zabiegi z zakresu kosmetyki. Szczególnie polecamy przedłużanie rzęs, stylizację brwi oraz manicure i pedicure w różnych odsłonach (m.in. hybrydowy, IBX, klasyczny czy Vinylux). Zajmujemy się także depilacją oraz makijażem okolicznościowym i wykonujemy różnorodne zabiegi odmładzające i odżywiające cerę. Ponadto naszą specjalnością jest też perfekcyjny makijaż permanentny, który nakładamy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz wysokiej klasy barwników. Naszym Klientkom służymy także specjalistycznym doradztwem w zakresie pielęgnacji cery, dłoni i stóp.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w przytulnym gabinecie, w którym panuje kobieca atmosfera. Jasne kolory, stylowe dodatki, wygodne meble i kwiatowe motywy zdominowały aranżację. Mamy nadzieję, że Klientki poczują się tu naprawdę swobodnie i przyjemnie.

Gdzie czekamy na nasze Klientki? Salon urody Fabryka Piękna znajduje się w Augustowie przy ul. Wilczej 2/1 (budynek jest dostępny dla osób na wózkach). W pobliżu można zaparkować auta. Nasz salon urody jest przyjazny dzieciom, więc Klientki bez obaw mogą zabierać na zabiegi swoje pociechy.

Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa