Fabryka Fryzur

Żywiecka 95, 34-300 Żywiec (Fabryka Fryzur znajduje się w budynku dawnego Salonu Auto Folwark)

Witamy Cię z naszej Fabryki Fryzur w Żywcu, gdzie każdego dnia dokonujemy wszelkich starań aby odwiedzający nas Klienci doświadczyli magii, która jest ukryta zarówno w dłoniach profesjonalnych fryzjerów jak i wyjątkowego klimatu, który panuje w Salonie. Tym na czym zależy nam najbardziej jest zadowolenie, satysfakcja i uśmiech na twarzy każdego kto opuszcza fotel fryzjerski. Dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta słuchając jego potrzeb i oczekiwań.
Zapraszamy do wspólnej zabawy kolorem i długością włosów. Pracujemy w poszanowaniu Waszego czasu i w trosce o Wasze potrzeby. Nasz zespół to pasjonaci fryzjerstwa i wirtuozi nożyczek. Mamy mnóstwo kreatywnych pomysłów w głowach i rewelacyjną znajomość fryzjerskich trendów. Otaczamy profesjonalną opieką Wasze włosy i staramy się ze wszystkich sił sprostać Waszym oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na Wasze inicjatywy i chętnie towarzyszymy Wam w wizerunkowych metamorfozach. Dodajemy Wam pazura kolorami specjalnymi, a wielbicielom klasyki proponujemy klasyczne cięcia w indywidualnym wydaniu. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach, które pomagają nam poszerzać nasze horyzonty.

Walczymy z nudą i monotonią ulicy i pragniemy naszą pracą przyczyniać się do wywoływania uśmiechów zadowolenia na Waszej twarzy oraz tworzenia radosnego świata, pełnego ludzi świadomych swoich zalet i dbających o własną atrakcyjność. Oferujemy strzyżenia damskie, męskie i dziecięce. Dorosłym gwarantujemy całkowity relaks, a dzieciom - prawdziwie bajkową atmosferę, która pozwoli zniwelować stres i niechęć do obcinania włosów.

5.0
193 opinie

Opinie

 • MO
  5.0
  Koloryzacja

  Kolor wspaniały. Polecam .

 • MA
  5.0
  Koloryzacja + OLAPLEX

  Jak zawsze wyśmienicie!

 • DO
  2.0
  Strzyżenie damskie

  Bardzo duży minus za podejście do klienta a przede wszystkim używanie telefonu podczas obcinania włosów... Zdawało się jakby Pani nie bardzo chciało się poświęcać swój czas na obcięcie za 60zl. Co do samego obcięcia to w porządku, chociaż przedłużana grzywka nie została wykonana w porządany przeze mnie sposób.Mimo kilkukrotnego powtorzenia, że ma być to "gęsta" grzywka pozostała ona niemal niezauważalna.

  FF
  Odpowiedź od Fabryka Fryzur:

  Bardzo nam przykro z powodu niezadowolenia jednak bardzo dziękujemy każda opinia jest dla nas informacją co musimy udoskonalić w naszej pracy. Jednak używanie komórki przez pracownika wiązało się jedynie z kontrolą czasu koloryzacji. Nie dogadanie się co do grzywki to jakaś pomyłka zawsze można było podejść pani Dominiko bo od zawsze wszyscy wiedzą że grzywki zawsze podcinamy za darmo i bez kolejki może jakoś mielibyśmy te nieszczęsne komentarze gdzie tylko popadnie 😉🙂pozdrawiamy

 • HA
  5.0
  Kuracja dla włosów / skóry głowy z modelowaniem, Koloryzacja + OLAPLEX

  Jak zwykle na szóstkę 😘

 • EW
  5.0
  Strzyżenie damskie

  Pierwszy raz w życiu wyszłam od fryzjera zadowolona. Polecam serdecznie

Zespół

Agnieszka Jandy-Rypień
Agnieszka Jandy-Rypień
Asia Juraszek
Asia Juraszek
fryzjer
Artur Karkoszka
Artur Karkoszka
Anna Moc
Anna Moc
Ewa Płonka
Ewa Płonka
fryzjer

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.