Fabryka Fryzur

Żywiecka 95, 34-300 Żywiec (Fabryka Fryzur znajduje się w budynku dawnego Salonu Auto Folwark)

Witamy Cię z naszej Fabryki Fryzur w Żywcu, gdzie każdego dnia dokonujemy wszelkich starań aby odwiedzający nas Klienci doświadczyli magii, która jest ukryta zarówno w dłoniach profesjonalnych fryzjerów jak i wyjątkowego klimatu, który panuje w Salonie. Tym na czym zależy nam najbardziej jest zadowolenie, satysfakcja i uśmiech na twarzy każdego kto opuszcza fotel fryzjerski. Dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta słuchając jego potrzeb i oczekiwań.
Zapraszamy do wspólnej zabawy kolorem i długością włosów. Pracujemy w poszanowaniu Waszego czasu i w trosce o Wasze potrzeby. Nasz zespół to pasjonaci fryzjerstwa i wirtuozi nożyczek. Mamy mnóstwo kreatywnych pomysłów w głowach i rewelacyjną znajomość fryzjerskich trendów. Otaczamy profesjonalną opieką Wasze włosy i staramy się ze wszystkich sił sprostać Waszym oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na Wasze inicjatywy i chętnie towarzyszymy Wam w wizerunkowych metamorfozach. Dodajemy Wam pazura kolorami specjalnymi, a wielbicielom klasyki proponujemy klasyczne cięcia w indywidualnym wydaniu. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach, które pomagają nam poszerzać nasze horyzonty.

Walczymy z nudą i monotonią ulicy i pragniemy naszą pracą przyczyniać się do wywoływania uśmiechów zadowolenia na Waszej twarzy oraz tworzenia radosnego świata, pełnego ludzi świadomych swoich zalet i dbających o własną atrakcyjność. Oferujemy strzyżenia damskie, męskie i dziecięce. Dorosłym gwarantujemy całkowity relaks, a dzieciom - prawdziwie bajkową atmosferę, która pozwoli zniwelować stres i niechęć do obcinania włosów.

5.0
153 opinie

Opinie

 • ED
  5.0
  Kuracja dla włosów / skóry głowy z modelowaniem

  Szczerze jestem bardzo zadowolona z wizyty i efektu końcowego. Mam po porodzie przetłuszczające się włosy Pani Asia poleciła mi zabieg z glinki na efekt muszę poczekać. A do tego miałam strzyżenie włosów i efekt przerósł moje oczekiwania po prostu rewalacja. Nożyczki w rękach tej Pani tworzą arcydzieło. Mąż był zachwycony,a córka 4 letnia stwierdził,że wyglądam ślicznie😁. No to się nazywa profesjonalizm. Polecam wszystkim,którzy zawiedli się na swoich fryzjerkach.

 • UL
  5.0
  Koloryzacja + OLAPLEX

  Super! Koloryzacja u Pani Ani zawsze na 5 z plusem!

 • TE
  5.0
  Koloryzacja

  obsługa na sześć plus

 • NA
  5.0
  Koloryzacja + strzyżenie

  Bardzo Bardzo dziękuje za kolor za super atmosferę! Mistrzostwo!

 • SY
  5.0
  Strzyżenie chłopca

  Pełny profesjonalizm.

Zespół

Agnieszka Jandy-Rypień
Agnieszka Jandy-Rypień
Rezerwuj
Asia Juraszek
Asia Juraszek
fryzjer
Rezerwuj
Artur Karkoszka
Artur Karkoszka
Rezerwuj
Anna Moc
Anna Moc
Rezerwuj
Ewa Płonka
Ewa Płonka
fryzjer
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.