Extravaganza Wy-SPA Urody - Opinions

Rudzka 28, Warszawa
4.6
5 opinii

Opinie

 • GA
  4.0
  niezweryfikowany

  W Extravaganzie makijaż permanentny brwi wykonywała mi Pani Agata, właścicielka salonu i osoba ogromnie doświadczona w swoim zawodzie. Poszłam tam z rekomendacji koleżanek z pracy, które były wcześniej. Z rezultatów pierwszego zabiegu jestem bardzo zadowolona aczkolwiek makijaż wymaga jeszcze lekkiego wzmocnienia na poprawce. Zabieg wykonywała Pani Agata przy współpracy z asystentką. Podobało mi się indywidualne podejście i wesoła atmosfera w salonie.

 • TA
  5.0
  niezweryfikowany

  Robiłam w salonie u dr Glapińskiej uwydatnianie kości policzkowych. No perfekcyjna robota. Pani doktor zna sie na rzeczy zdecydowanie, nie było efektów ubocznych a efekt nawet mnie zaskoczył! Pozytywnie oczywiście.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  W salonie Extravaganza wykonywałam peeling kawitacyjny plus maskę nawilżającą . Jestem zadowolona z usługi, cera jest gładka, odświeżona, poza tym zasięgnęłam wiele ważnych informacji. Bardzo kompetentna kosmetyczka p. Iza. Po zabiegu wykonała mi też gratis śliczny makijaż kosmetykami mineralnymi, których wcześniej nie znałam-genialne!

 • KA
  4.0
  niezweryfikowany

  Ja również miło wspominam zabiegi, na których byłam w Extravaganzie. Bardzo przyjemny masaż czekoladowy, a i manicure hybrydowy wykonany profesjonalnie. Efekt utrzymywał się przez długi czas, więc chętnie tam wracam i mogę polecić :)

 • NI
  5.0
  niezweryfikowany

  Moja przygoda z Extravaganzą zaczęła się już kilka lat temu. Cenię sobie profesjonalne wykonywanie wszystkich zabiegów,a zwłaszcza makijaż permanentny. Robiłam tam brwi i kreski na powiekach. Efekt jest świetny. Wyglądają one bardzo naturalnie,są delikatne i idealnie równe. Lepiej być nie może.Klimat tego miejsca też jest bardzo przyjemny a panie tam pracujące są nadzwyczaj miłe i bardzo pomocne,zawsze chętnie doradzą,podpowiedzą ciekawe rozwiązania:)