Przejdź do głównej zawartości

EXTRAVAGANZA WY-SPA URODY

Rudzka 5E/56, 01-689 Warszawa (wejscie od podwórka ul. Rudzkiej 9)

Extravaganza Wy-spa Urody powstała po to, aby każdy mógł się przenieść z tętniącego życiem miasta do wakacyjnej i egzotycznej oazy, gdzie można się zrelaksować i upiększyć.
Wszystkim zabiegom w naszym salonie towarzyszy relaksująca muzyka i ciepła, domowa atmosfera. Salon zlokalizowany jest w spokojnej i zielonej okolicy na Bielanach, niedaleko metra Słodowiec, przy Parku Kaskada. Dla Klientów zmotoryzowanych posiadamy miejsca parkingowe.
Pracujemy na bezpiecznych i renomowanych kosmetykach, w tym leczniczych, osiągając tym samym widoczne i szybkie rezultaty. Pokażemy Ci i doradzimy, jakie zabiegi warto wykonać, aby cofnąć bieg wskazówek zegara i w widoczny sposób odmłodzić wygląd swojej twarzy i ciała. Pokażemy Ci także, jak się upiększyć, gdyż salon prowadzony jest przez znaną i cenioną wizażystkę z 23 letnim doświadczeniem- p. Agatę Świecką. Króluje u nas niepodzielnie mistrzowski i elegancki makijaż permanentny, ale również mają swoje miejsce dyskretne zabiegi medycyny estetycznej, kosmetyka twarzy i ciała, zabiegi modelujące sylwetkę i antycellulitowe, depilacja trwała, zabiegi laserowe. Prowadzimy także sprzedaż Kuponów Prezentowych.
Szeroka oferta usług skierowana jest do osób w każdym wieku i obu płci.
Jest ona dostępna wraz z cennikiem i aktualnymi promocjami na naszej stronie internetowej.
Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty lojalnościowe . Oferujemy także rabaty - 10% dla osób 60 +