Przejdź do głównej zawartości

EXTRAVAGANZA WY-SPA URODY

Rudzka 5E lokal 56, 01-689 Warszawa (wejscie od frontu budynku Rudzka 9)

Chcemy wyglądać coraz młodziej i ładniej bez względu na upływający czas, to jest oczywiste. Naszą misją jest pomóc Ci w tym wyzwaniu !

Salon Extravaganza Wy-spa Urody powstał po to, abyś mógł/a się przenieść z tętniącego życiem miasta do wakacyjnej i egzotycznej oazy, gdzie można nie tylko o siebie zadbać lub upiększyć, ale i zrelaksować .
Salon zlokalizowany jest na nowym Osiedlu Mickiewicza, w spokojnej i zielonej okolicy na Bielanach, niedaleko metra Marymont i Słodowiec , przy Stawach Kellera i Parku Kaskada.
W naszym salonie zebraliśmy najlepsze i sprawdzone wg. nas metody i wykonujemy zabiegi, które mogą odwrócić, a co najmniej spowolnić bezlitosny bieg wskazówek zegara.
Hasłem panującym tutaj jest: "STARZENIU Z GODNOŚCIĄ MÓWIMY-NIE ;) ".
Proponujemy naszym Klientkom sprawdzone zabiegi z użyciem produktów renomowanych firm oraz nowoczesnej aparatury, zabiegi medycyny estetycznej polegające głównie na stymulacji produkcji kolagenu w skórze oraz kosmoceutyki lecznicze do pielęgnacji domowej pomiędzy zabiegami w salonie.
Połączenie tych wszystkich proponowanych przez nas metod zapewnia skuteczny system trwałego odmładzania skóry gwarantując jej coraz lepszy wygląd, co z pewnością spełni najśmielsze Państwa oczekiwania.

Doradzimy Ci indywidualnie, jakie zabiegi warto wykonać, aby cofnąć bieg wskazówek zegara i w widoczny sposób poprawić lub odmłodzić swój wygląd.
Pokażemy Ci także, jak się upiększyć, gdyż salon prowadzony jest przez znaną i cenioną wizażystkę z 24 letnim doświadczeniem- p. Agatę Świecką, laureatkę m.in. Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego w 2004 r. Króluje u nas więc niepodzielnie mistrzowski i elegancki makijaż permanentny, lecz również mają swoje miejsce dyskretne zabiegi medycyny estetycznej, kosmetyka twarzy i ciała, zabiegi modelujące sylwetkę oraz rozmaite nowoczesne zabiegi laserowe. Wszystkim tym zabiegom w naszym salonie towarzyszy relaksująca muzyka i ciepła, domowa atmosfera.
Szeroka oferta usług skierowana jest do osób w każdym wieku i obu płci.
Jest ona dostępna wraz z cennikiem i aktualnymi promocjami na naszej stronie internetowej:

https://www.extravaganza-wyspa-urody.pl/

Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty lojalnościowe- Kartę VIP z rabatami 5% i 10% .
Oferujemy także rabaty - 10% dla seniorów osób 65 +
Prowadzimy także sprzedaż Kuponów Prezentowych.
Dla Klientów zmotoryzowanych posiadamy miejsca parkingowe przy naszej dawnej siedzibie Rudzka 28.

ZAPRASZAMY !

OPINIE O SALONIE I NASZYCH USŁUGACH

https://www.extravaganza-wyspa-urody.pl/spa/opinie-o-salonie.html