Exclusive salon fryzjerski

Mikołaja Reja 11/3, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski (kolo targu)

W Salonie Fryzjerskim Exclusive każdego dnia spotykamy ludzi, których łączy chęć posiadania pięknych, zdrowych i lśniących włosów oraz idealnie dobranej fryzury. Niektórzy są rozczarowani kolorem włosów, inni - choć znudzeni obecną fryzurą – nie potrafią zdecydować się na konkretną zmianę. Wiele osób zmaga się z problemami włosów i skóry głowy, nie znajdując odpowiednich dla siebie rozwiązań. Są też i tacy, którzy gonią trendy i chętnie próbują na sobie najmodniejsze stylizacje, bo lubią bawić się swoim wizerunkiem. Za każdym razem wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i staramy się sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom.

Do swojej pracy podchodzimy z entuzjazmem i pełnym profesjonalizmem. Podpowiadamy jak właściwie pielęgnować swoją fryzurę, dzielimy się nowinkami branży fryzjerskiej, przeprowadzamy wizerunkowe metamorfozy. Nasi styliści fryzur posiadają pełne kwalifikacje w zakresie fryzjerstwa damskiego, męskiego i dziecięcego. Stale poszerzamy swoją wiedzę i doskonalimy swoje umiejętności, aby móc zaproponować Wam wszystko, to co najlepsze. Troszczymy się o najwyższą jakość usług i sympatyczną atmosferę w salonie, gdyż zależy nam, aby wizyta u nas była źródłem relaksu i satysfakcji. Dla Waszej wygody udostępniamy bezpłatną rezerwację online.

Zapraszamy do Ostrowca Świętokrzyskiego na ul. Reja 11/3. Salon dysponuje własnym parkingiem, jak również honoruje karty płatnicze.

Zespół

Monika Gierczak
Monika Gierczak
Zborowska Iwona
Zborowska Iwona
Anna  Kidon
Anna Kidon
fryzjer
Oliwia Zietak
Oliwia Zietak
fryzjer

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.