Evolution

Środkowa 2, 73-110 Stargard

Mówi się, że związek z fryzjerem bywa trwalszy niż małżeństwo. W naszej codziennej pracy udowadniamy, iż wybór dobrego fryzjera rzeczywiście jest cenioną wartością. Zadowoleni klienci stanowią naszą najlepszą wizytówkę. Poświęcamy każdemu Klientowi tyle czasu, ile jest potrzebne, żeby stworzyć modną i ciekawą stylizację. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania i służymy pomocą w każdej sytuacji. Podchodzimy ze zrozumieniem do indywidualnych problemów i dzielimy się swoją wiedzą z zakresu sztuki fryzjerskiej. Jesteśmy otwarci na wyzwania i chętnie podejmujemy innowacyjne działania.

Naszymi największymi atutami są: miła obsługa, profesjonalna kadra i nowoczesne wyposażenie salonu. Zapraszamy na profesjonalną koloryzację, keratynowe prostowanie włosów i inne zabiegi upiększające i pielęgnujące włosy zarówno Panie, jak i Panów. Specjalnie z myślą o Panach przygotowaliśmy usługę tonowania siwych włosów i profesjonalne przycinanie i golenie zarostu.

W salonie istnieje możliwość zakupu profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. Dostępne są także usługi kosmetyczne: depilacja wraz z henną brwi i rzęs oraz manicure (klasyczny i hybrydowy) i pedicure. Honorujemy karty płatnicze. Dysponujemy własnym parkingiem. Jesteśmy salonem przyjaznym rodzinom z małymi dziećmi.

Fryzjer

Zespół

Employee default
Laura Królik
Employee default
Agnieszka Dobroć
Employee default
Jolanta Sobańska
Employee default
Patryk Ogłoza
Employee default
Kasia Piekarska

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Przyjazne dla dzieci
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.