Przejdź do głównej zawartości

Euro- Styl Salon Fryzjerski

ul. Dworcowa 56A, 05-070 Sulejówek

 Inspiracją do powstania Salonu Fryzjerskiego Euro- Styl w 1999 roku, była potrzeba zapewnienia Klientom profesjonalnej obsługi, przy wykorzystaniu jednych z najlepszych na świecie kosmetyków marki L’Oreal Professionnel, po których włosy stają się odżywione i pełne blasku.

Salon Euro-Styl to miejsce, gdzie możesz zmienić swój image, oddając się w ręce naszych kreatywnych i doświadczonych fryzjerów- stylistów. Dobiorą i doradzą oni fryzurę według najnowszych światowych trendów mody.

Mając na uwadze satysfakcję naszych Klientów, dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług poprzez szkolenia organizowane przez firmę L’Oreal, w trakcie których uczymy się nowych technik stylizacji, koloryzacji, strzyżenia i regeneracji włosów.

Salon Euro-Styl miał niewątpliwy zaszczyt uczyć się od tak znakomitych francuskich stylistów jak Steffi Mercier (koordynator na Europę marki L’Oreal Professionnel), Eric Stipa (założyciel sieci salonów fryzjerskich w Europie, również w Polsce, których znakiem rozpoznawczym są „La coupe sur Mesure” , czyli cięcia niestandardowe), Franck Provost (założyciel ponad 650 salonów w 30 krajach na świecie, numer 1 wśród salonów fryzjerskiech we Francji) oraz rodzimych stylistów z Akademii Fryzjerskiej® „Berendowicz & Kublin”.

Pracujemy na profesjonalnej linii kosmetyków do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów firm: L’Oreal Professionnel , JOICO (The Art Of Healthy Hair, czyli Firma Zdrowych Włosów), Professional BY FAMA.

Salon Euro- Styl poza usługami fryzjerskimi, oferuje również opalanie w profesjonalnym solarium marki Ergoline 750 Turbo.

Salon nasz szkoli uczniów szkół fryzjerskich oraz przygotowuje ich do egzaminów czeladniczych.
Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie uhonorowała nas w 2013 roku „Srebrną Odznaką Mistrza” za szkolenie uczniów w rzemiośle.