Przejdź do głównej zawartości

Euro Beauty

ul. Dobrego Pasterza 100, 31-416 Kraków

 Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gabinetu zabiegowego. Przeprowadzamy zabiegi z dziedziny:
Medycyny estetycznej („anty-aging”) - służą jako profilaktyka starzenia skóry twarzy i dekoltu – polegają na wygładzeniu, ujędrnianiu, przywracaniu elastyczności tkanki skórnej i podskórnej. Są to zabiegi przywracające piękny i zdrowy wygląd nie tylko twarzy!
Makijażu permanentnego - znajduje zastosowanie jako zabieg upiększający i korygujący defekty lub niedoskonałości twarzy oraz konsekwencje przebytych zabiegów chirurgicznych czy chorób skóry. Jest to zabieg upiększający twarz i ułatwiający codzienny make up. W gabinecie wykonywany jest również zabieg usuwania tatuażu i zabieg uzupełniający do makijażu permanentnego.
IPL (Intensywnego Impulsowego Żródła Światła) - technologia zaliczana do rodziny laserów, dzięki dobraniu odpowiednich filtrów można wykonać zabiegi takie jak fotodepilacja, fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, usuwanie naczynek oraz terapia przeciwtrądzikowa.
Stomatologii – głównym profilem działalności jest specjalistyczne leczenie protetyczne oraz diagnostyka i leczenie trudnych przypadków zaburzeń czynnościowych żucia.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Ostry Pazur

Kraków , Fiołkowa 4/165
4.93
895 opinii
Ostry Pazur

gabinet kosmetyczny Magnifique

Kraków , Dauna 97 lok.U3
5.0
94 opinie
gabinet kosmetyczny Magnifique

Julia Mus - makijaż permanentny i kosmetyka

Kraków , Os. Na Lotnisku 1/U11
4.99
115 opinii
Julia Mus - makijaż permanentny i kosmetyka

HAIR ARTIST

Kraków , Nadwiślańska 6
5.0
25 opinii
HAIR ARTIST