Przejdź do głównej zawartości

Euro Beauty

ul. Dobrego Pasterza 100, 31-416 Kraków

 Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gabinetu zabiegowego. Przeprowadzamy zabiegi z dziedziny:
Medycyny estetycznej („anty-aging”) - służą jako profilaktyka starzenia skóry twarzy i dekoltu – polegają na wygładzeniu, ujędrnianiu, przywracaniu elastyczności tkanki skórnej i podskórnej. Są to zabiegi przywracające piękny i zdrowy wygląd nie tylko twarzy!
Makijażu permanentnego - znajduje zastosowanie jako zabieg upiększający i korygujący defekty lub niedoskonałości twarzy oraz konsekwencje przebytych zabiegów chirurgicznych czy chorób skóry. Jest to zabieg upiększający twarz i ułatwiający codzienny make up. W gabinecie wykonywany jest również zabieg usuwania tatuażu i zabieg uzupełniający do makijażu permanentnego.
IPL (Intensywnego Impulsowego Żródła Światła) - technologia zaliczana do rodziny laserów, dzięki dobraniu odpowiednich filtrów można wykonać zabiegi takie jak fotodepilacja, fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, usuwanie naczynek oraz terapia przeciwtrądzikowa.
Stomatologii – głównym profilem działalności jest specjalistyczne leczenie protetyczne oraz diagnostyka i leczenie trudnych przypadków zaburzeń czynnościowych żucia.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Ostry Pazur Kraków

Kraków , Fiołkowa 4/165
4.94
1311 opinii
Ostry Pazur Kraków

HAIR ARTIST

Kraków , Nadwiślańska 6
5.0
200 opinii
HAIR ARTIST

Brow Craft

Kraków , Al. 29 listopada 81
5.0
66 opinii
Brow Craft

Julia Mus - kosmetyka

Kraków , Os. Na Lotnisku 1/U11
5.0
199 opinii
Julia Mus -  kosmetyka