Euforia Studio Urody - Opinie

Emilii i Karola Wojtyłów 17, 34-100 Wadowice
3.7
3 opinie

Opinie

 • MA
  1.0
  niezweryfikowany

  NIE POLECAM !!! Byłam w salonie jakiś czas temu na zabieg zamykania naczynek na nosie. Po zabiegu byłam zadowolona ale tylko przez parę dni, ponieważ mój nos został przez panią wykonującą zabieg poparzony. Zarówno właścicielka salonu jak i pani, która robiła zabieg obiecały pomoc, hmm i na tym się skończyło. Wiele razy kontaktowałam się z właścicielką salonu jednak poza pustymi obietnicami nic nie zrobiła. Obecnie strupy z nosa zeszły, ale zostały dziury. ODRADZAM zabiegi w tym salonie.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Super salon. Uwielbiam tam chodzić każdy w salonie jest bardzo miły z dużą wiedzą teorii kosmetycznej. Zabiegi są profesjonalne kosmetyki super moja twarz jest nie do poznania. Jestem bardzo zadowolona i polecam.! a i jeszcze jedno nigdy nie byłam przekonana do robienia paznokci w salonie ale gdy po zabiegu na twarz zobaczyłam jak dziewczyny potrafią dopasować co pasuje danej osobie potrafią zrobić delikatne ale piękne paznokcie ale tez widziałam super pomysły np ręcznie malowane babeczki, serduszka, karty wszystko:)) Jeszcze raz polecam!

 • SY
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo spodobało mi się w tym gabinecie szczególnie to, że kosmetyczki mają dużą wiedzę a kosmetyki są naprawdę dobrej jakości. Polecam.