Galeria zdjęć
Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 1 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 2 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 3 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 4 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 5 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 6 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 7 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 8 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 9 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 10 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 11 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 12 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 13 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 14 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 15 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 16 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 17 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 18 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 19 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 20 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 21 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 22 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 23 Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego zdjęcie 24

Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego

Emilii i Karola Wojtyłów 17, 34-100 Wadowice

Euforia powstała z pasji i zamiłowania…

Istniejemy na rynku od 2010 roku. Od tej pory ciągle się rozwijamy poszerzając swoją ofertę o zabiegi najwyższej jakości. Pracujemy na produktach renomowanych firm, takich jak Medi + Derma, Phisiolab, Thalgo, Ella Bachè, Neauvia, Victoria Vynn, Kryolan, czy też Biomoi.

Odpowiednia wiedza z zakresu kosmetologii, wysokiej jakości preparaty i doświadczenie sprawiają, że indywidualnie dobrane terapie są bardzo skuteczne i pomagają uporać się z różnorakimi problemami klientom, czego dowodem jest ich ogromne grono systematycznie odwiedzające nasz gabinet. Dobro i zdrowie ludzi korzystających z naszych usług jest dla nas priorytetem, dlatego przy wszystkich zabiegach wykorzystujemy materiały jednorazowego użytku, a narzędzia wielokrotnie wykorzystywane skutecznie dezynfekujemy, a następnie sterylizujemy we własnym autoklawie.

Nasz zespól tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania. Szkolimy się cały czas, gdyż im więcej wiemy, tym wiemy, że wiemy mniej, a „kto się nie rozwija, ten się cofie”, szczególnie w branży, jaką jest kosmetyka. Systematycznie śledzimy nowinki kosmetyczne, wybierając tylko te, które są warte uwagi i przynoszą korzyści naszym klientom. Za tą uczciwość jesteśmy obdarzone wielkim zaufaniem osób oddających się w nasze ręce i cenione.

Dbamy o to, aby każdy czuł się w naszym gabinecie wyjątkowo, a czas spędzony u nas był relaksem i odpoczynkiem.

Wszystkie usługi

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.