Euforia Gabinet Kosmetyczny

ul.Matejki 63 A, 87-100 Toruń

Masz ochotę zrobić coś tylko dla Siebie i oddać się w profesjonalne ręce  zapraszam  www.gabineteuforia.pl.  Zapisy telefoniczne pod nr tel  783243822

Usługi różne
5.0
24 opinie

Opinie

 • WI
  5.0
  niezweryfikowany

  W gabinecie Euforia byłam parę dni temu i jeszcze w tym miesiącu tam wrócę. Umówiłam się z panią Anią na kolejny zabieg na twarz. Atmosfera bardzo miła a co najważniejsze profesjonalne podejście i porady. Teraz już wiem jak postępować z moją cerą. Polecam gorąco niezdecydowanym!!!

 • SP
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam ten gabinet w 100%. Zawsze profesjonalna i miła obsługa. Pani Ania ma wielki talent do swojej pracy. Makijaż, paznokcie, sztuczne rzęsy, zabiegi kosmetyczne, wszystko wykonane z niewielką precyzją i dbałością o szczegóły. Sam gabinet pięknie urządzony, miło się do niego wraca.

 • MC
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo przyjemne i ładne miejsce z bardzo miłą i pozytywnie nastawioną właścicielką. Miejsce parkingowe pod samym salonem. Jakość usług na najwyższym poziomie. Nigdy nie miałam tak pięknie zrobinych rzęs. ...polecam wszystkim.

 • DT
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z usług w tym gabinecie.Usługa jest wykonana solidnie i porządnie.Panuje miła atmosfera.Jest bardzo czysto.Pani właścicielka jest przesympatyczna zachęcam Panie do korzystania z usług w tym gabinecie

 • A-
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem klientką gabinetu od 7 lat. Profesjonalizm! Sympatyczna, nieskrępowana atmosfera. Korzystam regularnie z rożnych zabiegów i każdy wykonywany jest ze starannością. Paznokcie malowane są w artystyczny sposób, wypielęgnowane stópki same niosą ciało. Polecam wizyty u Pani Ani. Będą Panie zadowolone, zrelaksowane.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.