Estiyo - Opinie

Kraków
4.0
7 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Moja znajoma poleciła ten Salon, gdyż zna osobiście Panią Kamilę. Nie rozumiem kąśliwych opinii na temat charakteru tej niesamowicie sympatycznej i pełnej kultury kobiety. Do tego jest bardzo kompetentna i zaradna.
  A sam punkt- piękny a te kosmiczne sprzęty :) Z zabiegu jestem zadowolona, ale że wykupiłam pakiet do pełnego efektu jeszcze 2 zabiegi. Na razie już jest lepiej z moją buzią, co raz gładsza, czystsza i jaśniejsza. Aha i fajne kosmetyki można tam kupić- inne.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo elegancki i profesjonalny salon, można śmiało powiedzieć że dopracowany w każdym calu. Panuje tam niesamowita atmosfera, nie wiem czy to zasługa tego miejsca czy sympatycznych właścicielek ale chyba jednego i drugiego. Słyszałam, że każdy kto raz odwiedzi Estiyo, zostaje już tam na stałe ale faktycznie coś w tym jest.
  Sam zabieg Seyo jest rewelacyjny, efekt natychmiastowy. A na resztę przyjdzie pora :-)
  Dziewczyny, oby tak dalej!

 • PN
  5.0
  niezweryfikowany

  Miałam przyjemność być na otwarciu i salon zaje...y. Wystrój rewelka, maszynki kosmiczne - podobno jedyne takie w Polsce a o skuteczności przkonałam się na oczy. Atmosfera tam taka że nie nie chce się`wychodzić i pewnym jest że wkrótce drzwi do salonu nie będą się zamykać, właścicielki spisały się na medal!
  Poruszył mnie negatywnie poprzedni komentarz pani Figazmakiem i widać że ta osoba sama ma za dużo jadu w sobie, stawiam że to ktoś z tego salonu co Kamila pracowała wcześniej znowu wypisuje złośliwe komentarze. Skoro ta pani bywała na zabiegach u Kamili tak wiele razy to dlaczego nie zamieniła jej na innego kosmetologa albo nie zmieniła salonu. Chodziłam na zabiegi do Laime i tylko do Kamili, zawsze do niej trudno było o szybki termin a koleżanka nie miała zwykle co robić - to chyba o czymś świadczyło. I jeszcze jedno, do kosmetyczki chodzi się na paznokcie a Kamila to kosmetolog.

  To będzie mój salon. Gratuluję i życzę powodzenia!

 • FI
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam usług tej kosmetyczki, wczesniej pracowala w innym salonie i tam mialam z nią do czynienia, na temat samych zabiegow sie nie wypowiadam bo z efektow bylam zadowolona, ale ilość jadu, jakim ta Pani raczyła mnie podczas każdego zabiegu była zdecydowanie za duża. Ktoś kto z taką łatwością rzuca oskarżeniami i opowiada plotki o innych ludziach i przelewa swoje problemy na mnie jako klienta, nie jest dobrą kosmetyczką. Pani Kamila jest bardzo miła i sympatyczna ale sie poprostu do tego zawodu nie nadaje.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam na otwarciu salonu i zapowiada się całkiem ciekawie !! Nowe zabiegi, piekne , eleganckie wnętrza i oczywiście Kamila - profesjonalistka. Polecam...

 • SU
  5.0
  niezweryfikowany

  Ten salon jeszcze nie został otwarty. Poniższy komentarz od autora Niebardzo to twór złośliwej konkurencji, zapewne z sąsiedniej ulicy, która zaśmieca swoimi bzdurami różna fora. Widocznie tylko na tyle ich stać. Miejcie się na baczności. Pozdro dla Laime z Rakowickiej.
  Wkrótce wielkie otwarcie kliniki Estiyo!!!

 • NI
  2.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam, odradzam usługi tej pani bo jeśli się skonczy na delikatnych strupkach bądź otarciach to będzie dobrze, z tego co wiem wiele z jej zabiegów kończy się poparzeniami, ranami, rozniesionym trądzikiem i problemami z cerą.