Estiyo Clinique - Opinie

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
4.7
6 opinii

Opinie

 • ME
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo polecam salon Estiyo!
  Pani Kamila "przygotowywała" moją twarz do ślubu. W sumie miałam wykonanych 8 zabiegów. Efekt? Twarz pełna blasku, rozświetlona, wygładzona, nawilżona, drobne zmarszczki zredukowane i zero problemów skórnych!
  Pani Kasia również pomogła w przygotowaniach- w dniu ślubu wykonała perfekcyjny makijaż- nie tylko mnie ale również mojej mamie oraz siostrze. Kosmetyki, którymi maluje Pani Kasia są z górnej półki... Nie stać by mnie było na zakup tego typu kosmetyków... Co najważniejsze makijaż był wykonany z największą dokładnością i starannością a dzięki temu dobrze się trzymał. Śmiało mogę stwierdzić, że makijaż trzymał się około 20 godzin.
  Dziękuję Estiyo, że przyczyniło się do zadbania o moją problematyczną twarz i dobre samopoczucie w dniu ślubu i nie tylko.

 • IW
  4.0
  niezweryfikowany

  Ja również przychylam się do pozytywnych opinii o Estiyo Clinique. Wreszcie pozbyłam się sinych naczyń na nogach! Oprócz tego na urodziny zafundowałam sobie nowe usta. Efekt Wow!!!!!!!!! piękne, naturalnie wyglądające, a pani doktor mega profesjonalna i fajna.

 • AG
  4.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona i szczerze mogę zarekomendować ten salon innym. Miejsce bardzo eleganckie, zespół zgrany, serdeczny i profesjonalny. Do tego wykonywane zabiegi pomogły mi pozbyć się uciążliwego rumienia na twarzy z którym borykałam się od 15 lat.
  Na pewno wrócę:)

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Piękny salon , gdyby pozwolił mi na to czas( i kasa) przebywałabym tam całymi dniami.Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Czułam się tam naprawde kimś ważnym i wyjątkowym.

 • GO
  5.0
  niezweryfikowany

  Uwielbiam ten salon i osoby w nim pracujące! jestem już umówiona na kolejną serię zabiegów bo pierwsza przerosła moje oczekiwania. Ogółem mówiąc, bardzo profesjonalne i miłe podejście do klienta, pyszna herbatka i taka atmosfera że chciałoby się tam zostać. Pani przez telefon przed pierwszą wizytą doradziła również jak zamaskować makijażem naczynko aby na weselu siostry dobrze wyglądać. To się ceni. Dojeżdzam do Estiyo spoza Krakowa ale warto bo to magiczne miejsce:)

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon marzenie,naprawdę! wnętrze bardzo eleganckie, miła atmosfera. Byłam na zabiegu akurat w dzien kiedy strasznie lało, bardzo się zrelaksowałam i będę tam wracać z miłą przjemnością. Polecam:)