Esthetic nail bar OPI-Bemowo-Wola-manicure hybrydowy - Opinie

Lazurowa 69, 01-314 Warszawa
4.8
6 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Z całą odpowiedzialnością polecam salon Esthetic,pełen profesjonalizm! Rzęsy w Esthtetic zageszczam już 4 lata i za każdym razem jestem bardzo zadowolona, u mnie efekt pięknych rzęs utrzymuje się nawet do 6 tygodni i co najważniejsze naturalne są w dobrej kondycji , po wizycie w innych salonach już po tygodniu rzęsy były mocno przerzedzone i konieczne było uzupełnienie. Szczególnie polecam Panią Martę oraz Panią Patrycję, która czyni małe cudeńka na paznokciach :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Super miejsce, jeśli chodzi o przekłuwanie uszu dzieciom. Moja pięcioletnia córcia była na początku mocno wystraszona, ale pani wykonująca zabieg szybko nawiązała z nią kontakt i wzbudziła zaufanie. Samo przekłucie trwało chwilę, a cały zabieg nie więcej niż trzy minuty. Polecam ;)

 • SA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jedno z ciekawszych miejsc w warszawie. Mam prace w której ciągle się przemieszczam po mieście więc korzystałam z wielu salonów i powiem szczerze że wygląd lokalu nie zawsze szedł w
  parze z jakością usługi. Tu spotkałam jedno i drugie na wysokim poziomie.

 • ZU
  4.0
  niezweryfikowany

  Szukałam salonu gdzie będę mogła zrobić akryl,znalazłam ten salon umówiłam się na zrobienie jednego paznokcia dla sprawdzenia ,bardzo naturalnie zrobiła go pani stylistka.Niestety na wizytę nie dostałam się ze względu na brak terminu ,który by mi odpowiadał...Poszłam gdzie indziej po dwóch tygodniach paznokcie odpadły a ten jeden nawet nie podszedł powietrzem! Warto czekać bo kosztowało mnie to dwa razy drożej .Paznokcie mam przepiękne ,nigdy naprawdę nigdy takich nie miałam .

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Dziękuje za piękne paznokcie i wyrozumiałość za moje spooore spóżnienie.Mimo całego zamieszania ani chwili nie poczułam negatywnych emocji.Chciałabym być obsługiwana tak wszędzie ,nie mam tu na myśli tylko salonów kosmetycznych.Polecam z całego serca!

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Zostałam przyjęta 11.11 mimo iż salon tego dnia był nieczynny , dzięki pani wyjechałam z Polski piękna .Dziekuje za piękne brwi i najdokładniejszy manikiur jaki miałam .Bardzo bardzo dziękuje
  Wykonałam makijaż permanentny i manikiur gelcolor.