Estetyka Usługi kosmetyczno - podologiczne - Opinie

ul. Bema 11 lok. 55 lub zabiegi w domu klienta, 15-369 Białystok
5.0
5 opinii

Opinie

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Ula robiła mi paznokcie,które zawsze miałam popękane i rozdwojone. Teraz po kilku zabiegach mam piękne, równe i całe paznokcie. Jestem pod wielkim wrażeniem kultury osobistej, fachowości i profesjonalizmu tej Pani. Gorąco polecam ten gabinet

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem taka zadowolona że postanowiłam az o tym napisać. Paznokiec mi tak wrastał na nodze, że aż miałam stan zapalny i nie dałam rady chodzic w zakrytych butach. Ta pani pomogła mi to wygoić robiąc tamponadę a teraz noszę klamrę i aż nie mogę uwierzyć, że mnie nic nie boli bo całe życie z tym paznokciem walczyłam a bałam się chirurga. Także bardzo dziękuję i wszystkim naprawdę polecam.

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Ula - pełna profeska szybko, tanio, dokładnie. robiłam rzęsy u różnych pań ale tylko u pani Uli efekt był rewelacyjny.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Dla mnie ta pani przedłużała rzęsy i jestem bardzo zadowolona. Kolezanka mi ją poleciła bo też przedłużała rzęsy wcześniej. Ma dobre ceny i bardzo dobrze robi, rzęsy wyglądają super.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam wszystkim, pani Ula uratowała mój paznokieć na dużym palcu na stopie, bo zaczął mi wrastać, po tym jak kobieta nadepnęła mi obcasem w autobusie. Już myślałam, że się nie obejdzie bez chirurga bo aż mi puchł cały palec i ledwo chodziłam. Pani Ula przyjeżdżała do mnie i zakładała mi klamry. Teraz paznokieć odrasta zdrowo, nic już mnie nie boli. Na pewno bedę korzystac u niej tez z innych zabiegów kosmetycznych. Bardzo dziękuję i gorąco polecam!