Estetiq Point

ul. Rynek 7, 86-300 Grudziądz

Estetiq Point znajduje się przy ul. Rynek 7 w Grudziądzu. Doskonale wiemy, że naszym zadaniem jest podkreślenie naturalnego piękna i pomoc w wydobyciu wszystkich atutów danej osoby. Stale poszerzamy ilość naszych usług i dzięki temu zdobywamy nowe doświadczenia. W naszej ofercie można znaleźć mikrodermabrazja, ścieranie naskórka, kosmetyka pielęgnacyjna, a także rozstępy. Pracujemy na bardzo dobrych urządzeniach i kosmetykach. Serdecznie zapraszamy!

5.0
3 opinie

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Przekłuwałam tutaj uszy mojej córeczce i jestem mile zachwycona. Sama korzystam z zabiegów wyszczuplających i rezultaty są fantastyczne. Mogę szczerze polecić to miejsce. Nogi wyglądają teraz naprawdę ekstra. Co więcej w końcu pozbyłam się moich kompleksów związanych z masywnymi udami.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Po ciąży na moich nogach pojawił się cellulit. Chciałam się go pozbyć, więc skorzystałam
  z zabiegu żelazka Anty‐Cellulit. To był ekstra pomysł. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Teraz moje nogi wyglądają zupełnie tak jak przed ciążą. Są doskonale gładkie i nie ma śladu po pomarańczowej skórce.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  W gabinecie Estetiq Point miałam wykonywany zabieg zagęszczania rzęs. Pani Wioleta wykonała zabieg bardzo rzetelnie, precyzyjnie i całkowicie bezpiecznie. Usługa zrobiona została w oparciu o profesjonalny klej. Rzęsy się nie sklejają, nie drażnią. Wszystko zostało wykonane na najwyższym poziomie, a co najważniejsze w dobrej cenie. Polecam z przyjemnością ten gabinet kosmetyczny, ponieważ jako jedyny spełnia moje oczekiwania aż do dziś.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.