EstetiQ day/home spa

Mennicza 48/2, 43-400 Cieszyn

Dbamy nie tylko o urodę, ale także o dobre samopoczucie - ta idea od samego początku przyświeca naszemu gabinetowi EstetiQ day spa zlokalizowanemu w centrum Cieszyna.
Szeroka oferta zabiegowa pozwoli Państwu na rozwiązanie wielu problemów natury kosmetyczno-estetycznej. Kosmetolodzy z naszego salonu zadbają o odpowiedni dobór zabiegów, dzięki czemu cera zyska piękny i zdrowy wygląd.
Z kolei zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przeprowadzane przez certyfikowanego lekarza  z długoletnim doświadczeniem pozwolą na zatrzymanie czasu na przywrócenie młodego, pięknego wyglądu.
 

4.7
3 opinie

Opinie

 • LE
  4.0
  niezweryfikowany

  salon posiada bardzo bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów. osobiście zdecydowałam się po raz pierwszy w życiu na depilację pastą cukrową zamiast woskiem i nie zamienię już pasty na wosk. skóra nie została podrażniona, jest gładka i miękka, 0 śladów i dyskomfortu po zabiegu. ceny w salonie nie wyróżniają się niczym szczególnym. takie jak wszędzie. wnętrze bardzo przyjemne, zarówno muzyka, zapach jak i pomysł na dekorację wnętrza. jedyne co mnie nie zadowoliło, to niedokładne zmycie wosku z okolic ust po zabiegu depilacji wąsika woskiem. jeśli chodzi o obsługę - bardzo sympatyczna, otwarta, bez sztucznych uśmieszków. polecam.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegu radiofrekwencji twarzy, szyi i dekoltu, który wykonała Pani Kasia z Estetiqday w Cieszynie. Zabieg wykonany był bardzo dobrze. Delikatność i profesjonalizm to najważniejsze cechy kosmetyczki. Dziękuję serdecznie. Na pewno wrócę. Anna

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Pierwszy raz korzystałam z usług mobilnego salonu kosmetologicznego ESTETIQ (jak do tej pory tylko z usług salonów stacjonarnych) i uważam, że dojazd do klienta do domu to świetny pomysł! Oszczędność czasu i jakość wykonywanych usług na bardzo wysokim poziomie, bardzo miła i kompetentna obsługa, a ponadto salon oferuje kartę stałego klienta uprawniającą do naprawdę fajnych rabatów :)
  Serdecznie polecam!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.