EsteticDerm Instytut

Sarego 28, 31-047 Kraków (róg Dietla i Sarego)

Instytut Trychologii i Urody w samym centrum Krakowa. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów ze skórą głowy i włosami. Leczymy łysienie, wypadanie włosów, łojotok, łupież i inne schorzenia. Jako Instytut Urody jesteśmy specem w leczeniu trądziku, redukcji przebarwień, zmarszczek, blizn. Wykonujemy zabiegi lecznicze i upiększające na twarz i ciało. Wyróżniamy się kompleksowym działaniem -zarówno od wewnątrz organizmu jak i na zewnątrz. Przeprowadzamy nowoczesną diagnostykę organizmu pod kątem pasożytów, bakterii, grzybów, wirusów. Dzięki temu uzyskujemy bardzo dobre rezultaty w redukcji wszelkich schorzeń skórnych.

INSTYTUT TRYCHOLOGII

INSTYTUT URODY

4.9
136 opinii

Opinie

 • KA
  5.0

  Profesjonalna, miła obsługa. Polecam!

 • AN
  5.0

  Miła i profesjonalna obsługa.

 • AN
  5.0

  Profesjonalna, bardzo miła obsługa. Został przeprowadzony szczegółowy wywiad dotyczący problemu oraz dobrana odpowiednia terapia, pielęgnacja i badania.

 • KR
  5.0

  pierwsza wizyta dała mi nadzieję na pozbycie się albo chociaż ograniczenie problemu wypadających włosów
  Miło i profesjonalnie!

 • KO
  3.0

  Wizyta była bardzo krótka ok 15 minut z przewidzianych 30. Badanie polegało jedynie na zrobieniu zdjęć skóry głowy. Podobne badania wykonywane są darmowo w aptekach lub sklepach fryzjerskich. Oczekiwałam czegość więcej.

  EI
  Odpowiedź od EsteticDerm Instytut:

  Na wizycie w trakcie badania mikrokamerą został omówiony stan skóry głowy i mieszków włosowych. Ponadto trycholog zaleciła Pani odpowiednie badania krwi, suplementację oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji domowej. Na wizycie określony został również plan działania, tak aby powstrzymać wypadanie włosów. Jeżeli coś było dla Pani niejasne lub ma Pani dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy!

Zespół

Data
Beata Bodziechowska
Data
Dr Justyna Bełtowska
Data
Aleksandra Laszczak
Data
Aleksandra Siwiec
Employee default
Dr Agnieszka Szablińska

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.