Estetica Med

Norberta Barlickiego 21, 43-300 Bielsko-Biała

W codziennym zabieganiu nietrudno zapomnieć o potrzebach swojej skóry. Ekspresowa pielęgnacja, ograniczona do niezbędnego minimum. Szybki makijaż. Wieczorem szybki demakijaż. Powiedz dość codziennemu pośpiechowi i zmęczeniu. Zrób prezent sobie i swojej urodzie, zapominając się na chwilę. Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica Med zaprasza do Bielska-Białej na wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne i stylizacyjne.

Dzięki jednemu kliknięciu umówisz wizytę w dogodnym dla siebie terminie i zyskasz moment dla siebie, który zregeneruje Twoje siły i pozwoli Ci ruszyć naprzód z nową dawką energii. Nasz wykwalifikowany zespół zaopiekuje się Tobą kompleksowo i w sposób na jaki zasługujesz. Wiedza i umiejętności naszych specjalistów oraz najnowsze, starannie wyselekcjonowane technologie służą Twojej urodzie i poprawie Twojego samopoczucia.

Estetica Med to bogata oferta zabiegów nawilżających, oczyszczających, regenerujących i liftingujących, relaksacyjne masaże, skuteczna depilacja, efektywne modelowanie i wysmuklenie sylwetki, staranna pielęgnacja dłoni i stóp a także atrakcyjne kobiece stylizacje. Cokolwiek wybierzesz, masz pewność najwyższej jakości, skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. Rozkochasz się w efektach naszej pielęgnacji i uzależnisz się od komfortu, jaki daje profesjonalne rozpieszczanie skóry twarzy i ciała.

Zapraszamy. Znajdziesz nas na ul. Barlickiego 21.

Kosmetyczka
Depilacja
Medycyna estetyczna

Zespół

Employee default
Alicja
Employee default
Małgorzata

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.