ESTETICA MED / BEAUTY LOOK

plac Wolności 10, 43-300 Bielsko-Biała (IP)

W codziennym zabieganiu nietrudno zapomnieć o potrzebach swojej skóry. Ekspresowa pielęgnacja, ograniczona do niezbędnego minimum. Szybki makijaż. Wieczorem szybki demakijaż. Powiedz dość codziennemu pośpiechowi i zmęczeniu. Zrób prezent sobie i swojej urodzie, zapominając się na chwilę. Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica Med zaprasza do Bielska-Białej na wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne i stylizacyjne.

Dzięki jednemu kliknięciu umówisz wizytę w dogodnym dla siebie terminie i zyskasz moment dla siebie, który zregeneruje Twoje siły i pozwoli Ci ruszyć naprzód z nową dawką energii. Nasz wykwalifikowany zespół zaopiekuje się Tobą kompleksowo i w sposób na jaki zasługujesz. Wiedza i umiejętności naszych specjalistów oraz najnowsze, starannie wyselekcjonowane technologie służą Twojej urodzie i poprawie Twojego samopoczucia.

Estetica Med to bogata oferta zabiegów nawilżających, oczyszczających, regenerujących i liftingujących, relaksacyjne masaże, efektywne modelowanie i wysmuklenie sylwetki, staranna pielęgnacja dłoni i stóp a także atrakcyjne kobiece stylizacje. Cokolwiek wybierzesz, masz pewność najwyższej jakości, skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. Rozkochasz się w efektach naszej pielęgnacji i uzależnisz się od komfortu, jaki daje profesjonalne rozpieszczanie skóry twarzy i ciała.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.