Estetica Med

Norberta Barlickiego 21, 43-300 Bielsko-Biała (Parking Wokulski od ul. Cechowej lub w drugiej Sferze)

W codziennym zabieganiu nietrudno zapomnieć o potrzebach swojej skóry. Ekspresowa pielęgnacja, ograniczona do niezbędnego minimum. Szybki makijaż. Wieczorem szybki demakijaż. Powiedz dość codziennemu pośpiechowi i zmęczeniu. Zrób prezent sobie i swojej urodzie, zapominając się na chwilę. Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica Med zaprasza do Bielska-Białej na wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne i stylizacyjne.

Dzięki jednemu kliknięciu umówisz wizytę w dogodnym dla siebie terminie i zyskasz moment dla siebie, który zregeneruje Twoje siły i pozwoli Ci ruszyć naprzód z nową dawką energii. Nasz wykwalifikowany zespół zaopiekuje się Tobą kompleksowo i w sposób na jaki zasługujesz. Wiedza i umiejętności naszych specjalistów oraz najnowsze, starannie wyselekcjonowane technologie służą Twojej urodzie i poprawie Twojego samopoczucia.

Estetica Med to bogata oferta zabiegów nawilżających, oczyszczających, regenerujących i liftingujących, relaksacyjne masaże, skuteczna depilacja, efektywne modelowanie i wysmuklenie sylwetki, staranna pielęgnacja dłoni i stóp a także atrakcyjne kobiece stylizacje. Cokolwiek wybierzesz, masz pewność najwyższej jakości, skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. Rozkochasz się w efektach naszej pielęgnacji i uzależnisz się od komfortu, jaki daje profesjonalne rozpieszczanie skóry twarzy i ciała.

Zapraszamy. Znajdziesz nas na ul. Barlickiego 21.

4.5
2 opinie

Opinie

 • AG
  5.0
  masaż relaksacyjny
 • AG
  4.0
  masaż relaksacyjny

Zespół

Alicja
Alicja
Rezerwuj
Małgorzata
Małgorzata
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.