ESTETICA

Wojska Polskiego 17, 18-500 Kolno

Masz wolną chwilę? Umów się na wizytę w Salonie Urody Estetica i zadbaj o atrakcyjny wygląd. Tutaj pracują kosmetyczki, którym warto powierzyć troskę o piękno i dobre samopoczucie. To miejsce, które narodziło się z pasji swojej założycielki. Co ważne, wszystkie usługi realizowane są tu na bardzo wysokim poziomie. Do ich przeprowadzania wykorzystywane są dobrej jakości kosmetyki, dzięki czemu zabiegi dają doskonałe efekty.

Specjalnością Salonu Urody Estetica jest efektowny manicure hybrydowy. Stylistki potrafią stworzyć na paznokciach małe dzieła sztuki. Wykonywany jest tu zarówno manicure hybrydowy ombre, jak i zdobienia przygotowywane z wykorzystaniem naklejek czy misternych, artystycznych motywów. Wśród usług dostępnych w salonie można znaleźć również depilację różnych części ciała, hennę brwi i rzęs, przedłużanie paznokci oraz przedłużanie rzęs różnymi metodami (m.in. 1:1, 2:1 i 3:1). Warto tu skorzystać także z rytuałów poprawiających kondycję cery oraz masaży. W salonie można kupić również bony upominkowe, upoważniające do skorzystania z zabiegów kosmetycznych. To idealny pomysł na prezent dla ukochanej kobiety!

Salon Urody Estetica położony jest w Kolnie przy ul. Wojska Polskiego 17. Klienci mogą zaparkować samochody na pobliskim parkingu. Obiekt dostępny jest dla klientów niepełnosprawnych. Za usługi można płacić gotówką lub kartą. Istnieje możliwość dokonania natychmiastowej rezerwacji wizyty przez Internet. Serdecznie zapraszamy!

Kosmetyczka
5.0
2 opinie

Opinie

Zespół

Employee default
Malwina Duda
Employee default
Wioleta Mikucka

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.