Przejdź do głównej zawartości

Esme natural&beauty

Królowej Bony 13/1, 44-100 GLIWICE (Centrum Gliwic wjazd od ulicy Zygmunta starego)

Każda z nas jest piękna, jednak nie każda potrafi podkreślić swoją naturalną urodę. Zgłoś się do mnie, a pomogę Ci poczuć się atrakcyjnie i kobieco! Pracuję wyłącznie na bezpiecznych kosmetykach, pozbawionych szkodliwej chemii. Naturalne produkty to podstawa mojej pracy. Głównym założeniem jest dbanie o każdą klientkę w możliwie najlepszy sposób. Wystrój mojego gabinetu został stworzony w myśl harmonii i piękna (do czego nawiązuje jego nazwa „Esme”, czyli szmaragd niosący energię miłości i piękna). Panujący w nim klimat niesamowicie odpręża i relaksuje.
Swoją pracę wykonuję z najwyższą dokładnością i starannością. Po prostu kocham to, co robię. Do każdej klientki podchodzę w sposób indywidualny, dbając nie tylko o jej ciało, lecz także o dobre samopoczucie. W moim gabinecie możesz skorzystać z zabiegu relaksacyjno – nawilżającego na ciało (Tribal) oraz manicure wykonywanego na bazie naturalnych lakierów hybrydowych. Zawsze staram się sprawić, by każda klientka wychodząca z mojego gabinetu czuła się atrakcyjnie i kobieco.
Zapewniam, że kojąca zmysły muzyka pozwoli Ci odpłynąć, przeżywając błogie chwile głębokiego odprężenia. Podaruj sobie odrobinę luksusu, odwiedzając mój gabinet. Umów się na wizytę online w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz mnie na ul. Królowej Bony 13 lok. 1 w Gliwicach. Gorąco zapraszam!

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online