Energia dotyku Lazuri Dorota Bień

Gustawa Morcinka 56, 48-303 Nysa

W dzisiejszych czasach nieustanna nerwowość i stan silnego napięcia towarzyszy większości z nas. Życie w ciągłym biegu odbija się na naszym samopoczuciu, wyglądzie i zdrowiu. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o chwilę wytchnienia i relaksu, a nic nie pozwoli zrelaksować się lepiej niż profesjonalny masaż.

Jako certyfikowana masażystka o specjalności masaży orientalnych i ajurwedyjskich wiem, jak pomóc w pełni się zrelaksować i uwolnić ciało od rozmaitych dolegliwości bólowych. W mojej specjalizacji ważne jest nie tylko ciało, ale także i umysł. Przy połączeniu orientalnych technik i wieloletniej praktyki potrafię przenieść każdego w nieziemski świat błogiego stanu odprężenia i całkowitego wytchnienia.

W mojej ofercie znajdą Państwo między innymi masaże Lomi Lomi, ajurwedyjski Abhyanga, gorącymi kamieniami, bambusami, czekoladowo-kokosowy, antycellulitowe, stemplami Jambira Pinda Sweda, Balijski, refleksoterapię a także orientalne masaże twarzy, głowy oraz stóp.

Każda z propozycji przynosi inne korzyści zdrowotne i niezapomniane doświadczenia. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu Lazuri oraz skorzystania z orientalnych technik masażu, wykonywanych przez certyfikowaną masażystkę, terapeutkę spa & wellness.

Gabinet znajdą Państwo przy ul. Morcinka 56 w Nysie.

Pozwól sobie na odrobinę relaksu, a przekonasz się, jak bardzo zmieni się Twoje podejście do otaczającego Cię świata! Serdecznie zapraszam!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.