Empire Hair&Beauty Salon - Opinie

al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa
4.1
7 opinii

Opinie

 • SY
  5.0
  niezweryfikowany

  Jak zwykle strzyżenie i koloryzacja na 5+. Pani Aneta jest prawdziwą mistrzynią w swoim fachu, moje włosy ją kochają i nie wyobrażam sobie teraz zmienić fryzjera. Robi też cudowne upięcia i warkocze ślubne (i nie tylko), zawsze korzystam przed większą imprezą!

 • JG
  5.0
  niezweryfikowany

  Lubię to miejsce ze względu na atmosferę. Większość osób pracuje tu od kilku lat, wszyscy są zawsze mili i uśmiechnięci. Podoba mi się też jak traktują klienta, bo dbają o mój komfort. Robię tutaj wszystko - od koloryzacji, strzyżenia, manicure, po oczyszczanie twarzy, a kiedyś dałam się namówić na karboksyterapię. Teraz mam zamiar ją powtórzyć przed urlopem (ostatnio wystarczyło 6 zabiegów). Każdy znajdzie tutaj zabieg dla siebie. Polecam!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Robię tutaj większość zabiegów, bo panie kosmetyczki są bez zarzutu. Ostatnio miałam mezoterapię bezigłową, której troszkę się bałam, ale jak się okazało, nie było czego. Poza tym jestem stałą klientką jeśli chodzi o hennę, regulację brwi, manicure. Lubię być zadbana więc wpadam kiedy tylko mam czas, a z miejscem dla stałej klientki nigdy nie ma problemu ;)

 • FA
  5.0
  niezweryfikowany

  Przychodzę tutaj od dwóch lat na strzyżenie i koloryzację, zawsze wychodzę z piękną fryzurą, w pełni zadowolona. Mam też tu stałego fryzjera, który zna moje włosy. Na ślub czesała mnie pani Sylwia, wszyscy mi zazdrościli upięcia z warkoczem. Przy okazji jak mam na głowie farbę robię też tutaj manicure i pedicure, wychodzą ślicznie.

 • AN
  2.0
  niezweryfikowany

  Ceny absurdalne. Jakoś koszmarna. Salon niby lans glans, ale niestety kosmetyki masakra. Znalazłam coś przeterminowanego. Obsługa koszmarna. Salon lansuje się na bardzo wysoką półkę, ale to po to, żeby od nas więcej kasy wyciągnąć. Nie warto można bok taniej z lepszych usług skorzystać. To miejsce odradzam kosmetyka koszmar. Fryzjer ujdzie, ale są tańsi w okolicy.

 • AN
  2.0
  niezweryfikowany

  Salon nie jest godny polecenia. Panuje tam haos jest brudno. Kosmetyki przeterminowane stoją na półce do odsprzedaży dla klienta. Zabieg który miałam zrobiony przez kosmetyczkę, brunetke, uważam był mocna naciagany. Umiejętność wykonywania endermologii daje dużo do życzenia. Personel powinien być bardziej wyedukowany

 • JD
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabieg oczyszczania twarzy oraz matujący, bardzo profesjonalnie przeprowadzone. Skóra twarzy poprawiła się, wygląda dużo lepiej.