Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

Emi Center Centrum Podologii i Kosmetyki

Żołnierska 14 b, 10-461 Olsztyn

Podologia, zabiegi kosmetyczne i masaż – to trzy najważniejsze filary, na których opiera się działalność Emi Center. Salon urody prowadzony jest przez kosmetologów i podologów, którzy chętnie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dzięki ogromnej wiedzy i dużemu doświadczeniu doradzają zabiegi, które dają świetne efekty. Są także stale na bieżąco z trendami obowiązującymi w branży.

Specjalnością Emi Center są profesjonalne usługi podologiczne. Specjaliści zajmują się zarówno pielęgnacją stóp, jak i leczeniem skóry oraz rozwiazywaniem problemów ortopedycznych. Ich usługi adresowane są zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Ponadto można skorzystać tu z relaksujących masaży, różnorodnych usług upiększających na cerę, stylizacji paznokci oraz depilacji laserowej.

W salonie urody warto nabyć profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry z problemami, w tym specjalistyczne produkty do stóp marki PODOPHARM.

Warto zaznaczyć, że w Emi Salon organizowane są również indywidualne i praktyczne szkolenia podologiczne. Prowadzone są one przez specjalistów z zakresu kosmetologii i podologii, którzy mają duże doświadczenie w pracy z pacjentami.

Centrum Podologii i Kosmetyki znajduje się w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 14b. Za zabiegi można płacić na miejscu lub rozłożyć należność na raty – salon urody współpracuje z firmą MediRaty. Wizyty w salonie warto rezerwować przez Internet. Wyjątkiem jest depilacja laserowa, na którą można umawiać się tylko telefonicznie. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.